Nostaljik bir hayat yaşamak

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Şu 1.5 haftadır falan ciddi bir nostalji havasına girmiş haldeyim. Sürekli eski zamanlarımı, özellikle 2010'lu yıllarımı falan düşünüp duruyorum. Sanki şu anki hava bile tam bie nostalji havası gibi. Serin ve kapalı. Bana ilk ortaokul ve lise zamanlarımı fena anımsatıyor. :)

Hatta şöyle diyeyim zaman algımı da bozmaya başladı. Rüyamda ilk okuldayım ama yanımda birkaç üniversite arkadaşım da varmış ve ben gelecekte işte birlikte olacağımızı, şöyle böyle olaylar yaşayacağız falan diyormuşum.

Bundan işte 2 hafta önce falan da bilgisayarıma Windows 7 sanal makine kurdum ve içine de eskiden ne kadar oynadığım oyun, kullandığım program varsa attım takılıyorum o şekilde. Hoşuma gitmiyor da değil hani. Sadece üzücü tarafı şu: Eskiden çok iyi oynayabildiğim oyunları şu an o kadar muhteşem oynayamıyorum. :D

Bu durumdan kurtulmak istiyorum ama gelip geçicidir belki diye bir şey de yapmıyorum pek. Siz hiç daha önce böyle bir duruma geldiniz mi? Ne yaptınız böyle durumlarda? Hadi bunu konuşalım.

Eskiden full bu durumdaydım. Nasıl geçer bilmiyorum ama geçmişe dönmek mümkün olmadığı için ilk başlarda bu durum size zevk versede daha sonra harap etmeye, öldürmeye başlayacaktır. Ne yaparsanız yapın ama bu kadar geçmişte yaşamayın.

Eskiden full bu durumdaydım. Nasıl geçer bilmiyorum ama geçmişe dönmek mümkün olmadığı için ilk başlarda bu durum size zevk versede daha sonra harap etmeye, öldürmeye başlayacaktır. Ne yaparsanız yapın ama bu kadar geçmişte yaşamayın.
Yani hocam çok takılmıyorum. Normal yaşamıma devam ediyorum ancak şu sıralar çoğu şey bana aniden eskiyi anımsatıyor. Şu an için bir şey yapmayacağım gelip geçicidir diyerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı