Nasıl CS:GO E-Sporcusu olunur?

E-spor takımı kuramazsın! Bu iş öyle Steam grubu açınca olan bir şey değil. Anca mahalle takımı kurar gibi kurarsın. E-Spor takımı kurmak için oyuncu değil teknik adam olman gerek ayrıca milyonlara ihtiyacın var. Burada kişi değil, paradan bahsediyorum.
Milyonlar ne alaka kur takımını liglere gir kazanırsan ödülü al ne alaka milyonlar
Kötü değil de fazla yani. Sağlığnıza yazık [emoji4]
Ama ben kararlıyım e sporcu olmaya çalışıcam.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 haftada 400 saat oynaman birşey değiştirmez. Önce oynamayı öğrenin. Küçük turnuvalarda iyi oynayıp adınızı duyurursank büyüklere çıkma ihtimaliniz doğar. Ayrıca oyun evi, antrenör vs. gibi şeyler lazım. Ve bildiğim kadarıyla büyük turnuvalarda 18 yaş sınırı var.

Milyonlar ne alaka kur takımını liglere gir kazanırsan ödülü al ne alaka milyonlar

Ama ben kararlıyım e sporcu olmaya çalışacağım.
Bilgisayar, ekipman, ulaşım, yemek, maaş, teknik insanlara maaş, antrenöre maaş, eve maaş var da var. Bu sektöre girmek için para gerekiyor. Sana burada bahsettiğim oyuncu olarak takım kuramazsın! Ancak bir takıma girersin, BAU gibi üniversitelerin E-Spor bölümüne katılabilirsin ya da mahalle takımı kurup yerel, küçük turnuvalarda oynarsın.

Bilgisayar, ekipman, ulaşım, yemek, maaş, teknik insanlara maaş, antrenöre maaş, eve maaş var da var. Bu sektöre girmek için para gerekiyor. Sana burada bahsettiğim oyuncu olarak takım kuramazsın! Ancak bir takıma girersin, BAU gibi üniversitelerin E-Spor bölümüne katılabilirsin ya da mahalle takımı kurup yerel, küçük turnuvalarda oynarsın.
Ama herkes bizde gönüllü olarak oynayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı