Nasıl CS:GO E-Sporcusu olunur?

4 hafta zaten 672 saat yapmayın etmeyin [emoji4] 1000 saati geçik oynamam var hala yeterince iyi oynayamıyorum. Öyle hemen olmaz o işler [emoji19]
Ben CS:GO'ya Ocak 2018'de başladım eskiden surf ski 2 cs 1.6 da manyak gibi hareketler strafeler falan yapıyordum refleksim buradan gelişti oyuna 300 saatte alıştım 300 saat oynanışımdan sonra topluluk sunucularına girdim ( daha pek rekabetçi atmıyodum ) neyse oynama sürem 560 Saat oldu topluluk sunucusuna girdim bizim takımdaki adminin arkadaşının oynama saati 1400 oynamayı bilmiyor daha bide DMG olmuş awp ile 1 round'da 8 kişi aldım adam hile dedi illa teamviewer falan ver dedi vermiyorum dedim ban attılar bana hileyim diye sonra geri açmışlar :D

Katılıyorum. E-Sporla hayatınızı kazanamazsınız. 50-55 yaşında da mı oyun oynayarak para kazanacaksınız? Oyunda iyice iyileşin. Bu arada da bir meslek sahibi olun. Üniversite bitince düşünün o konuları. Ayrıca bana kalırsa PUBG gibi oyunlara yönelin. CS;GO bu saatten sonra pek ilgi çekici gelmiyor insanlara. PUBG hem yeni bir oyun. Pek fazla takımı yok. Daha rahat yer edinirsiniz.

Yanlis yönlendirmeyelim, majer var gecen sene 1,000,000 dolara yakin ödül dagitti, Türkiye'den baktigin zaman lol haric hicbir oyun e spor olarak görünmüyor nedenide yatirimcilarin kafalarındaki "Bu oyunda terörist var ben buraya yatirim yaparsam prestijim sarsilir" korkusudur. Yoksa csgo daha yıllarca profesyonel arenada devam edecektir

Merhabalar bir takım kurdum ve kaptanıyım ve 13 yaşındayım bütün takım lisans alırsa resmi bir E-spor takımı olur muyuz?
Resmi liglere girebilir miyiz ve nasıl forma bastırabiliriz ?
Simdi kardesim önce faceit 10 level olmasi gerek herkesin. Benim dusuncem bu bile yetmez ama bunun alti profesyonel arenada imkansız. nacizane tavsiyemdir

CS-GO'da en kompleks turnuva olan Faceit Major elemeleri (Minor)'de ENCE'de oynayan sergej 16 yaşında. Turnuvalara yaş sınırı koyulabilir(kumar sitesi sponsor vb. ise).
Ama 13 yaşında LEM gibi oynayıp eSporcu olunmaz maalesef.

CS-GO'da en kompleks turnuva olan Faceit Major elemeleri (Minor)'de ENCE'de oynayan sergej 16 yaşında. Turnuvalara yaş sınırı koyulabilir(kumar sitesi sponsor vb. ise).
Ama 13 yaşında LEM gibi oynayıp eSporcu olunmaz maalesef.
Kimine göre lem gibi oynar kimine göre silver bu hiçbir şeyi değiştirmez esporcu olamaz bunun için birsürü yol katetmesi gerekecek takımı nasıl toplayacak bir araya getirecek takım bulması kolay ancak artık bu işi büyük firmalar şirketler ele almış durumda

Kimine göre lem gibi oynar kimine göre silver bu hiçbir şeyi değiştirmez esporcu olamaz bunun için birsürü yol katetmesi gerekecek takımı nasıl toplayacak bir araya getirecek takım bulması kolay ancak artık bu işi büyük firmalar şirketler ele almış durumda

Rank S ya da FPL seviyesine çıkınca eSporcu seviyesinde oluyorsun, Faceit de zaten genç yetenekleri yakalayıp destek sağlıyor, örnek : Mouz sunny.

Geri
Yukarı