Nasıl fotoğraf çekilir?

Sevdiği var

Hectopat
Daha fazla  
Elimde bulunan telefon ile nasıl, ne şekilde Instagram gibi yerlerde gördüğümüz fotoları nasıl çekeceğim, ne gibi şeyler yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hiçbir şey söylemediniz Telefonunuz ne? Ne fotoğrafı çekeceksiniz nasıl olsun istiyorsunuz biraz açıklarsanız yardımcı olabiliriz.

Kimse de doğru cevap vermemiş.
Profesyonel fotoğraflar için profesyonel kameralar ya da telefonlar lazım.

Şimdi arkadaşın elinde Galaxy ace varsa nasıl bir öneride bulunabilirim. Makro çekim moduna girip nesneleri yakından çek desem bunu sahip olduğu ile yapamayacak. Biraz daha detaylı soru gerekliydi. O yüzden en geniş şekilde cevap verdi herkes; biraz da ironi ile karışık.

Şimdi arkadaşın elinde Galaxy ace varsa nasıl bir öneride bulunabilirim. Makro çekim moduna girip nesneleri yakından çek desem bunu sahip olduğu ile yapamayacak. Biraz daha detaylı soru gerekliydi. O yüzden en geniş şekilde cevap verdi herkes; biraz da ironi ile karışık.

Benim verdiğim sorunun cevabını verebilirsin.
Burası ironi yapılacak yer değil biraz ciddiyet.
İroni yapmak istiyorsanız konu dışı konulara bakabilirsiniz.
Orta da ki yuvarlak daire ile fotoğrafın çekildiğini herkes biliyor.
İsterse elinde 3310 olsun sorulan soruya cevap verin elinde Galaxy Ace olması ironi yapacağınız anlamına gelmiyor.

Huawei P Smart s 2020.

Hangi telefon ile, hangi fotoğrafları? Hiçbir bilgi vermemişsiniz ki.

Hocam hiçbir şey söylemediniz telefonunuz ne? Ne fotoğrafı çekeceksiniz nasıl olsun istiyorsunuz biraz açıklarsanız yardımcı olabiliriz.

Benim verdiğim sorunun cevabını verebilirsin.
burası ironi yapılacak yer değil biraz ciddiyet.
İroni yapmak istiyorsanız konu dışı konulara bakabilirsiniz.
Orta da ki yuvarlak daire ile fotoğrafın çekildiğini herkes biliyor.
İsterse elinde 3310 olsun sorulan soruya cevap verin elinde Galaxy ace olması ironi yapacağınız anlamına gelmiyor.

Ahın şahım değil Snapchat mesela orada paylaşılan fotoğraflar gibi efekt falan nasıl yapcamı biliyorum ama fotoğraf nasıl çekilir bilmiyorum.

Şöyle ayarların ne işe yaradığını anlatan bir yer buldum iyi ayarlar yakalarsanız güzel fotoğraflar çekebileceğinizi düşünüyorum.

Tamamdır bakacağım buraya teşekkürler.

Kimse de doğru cevap vermemiş.
Profesyonel fotoğraflar için profesyonel kameralar ya da telefonlar lazım.

Profesyonel bir fotoğraf değil dediğim gibi efekt kullanmayı biliyorum ama düzgün fotoğraf çekmeyi bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı