Nasıl futbolcu olunur?

11 yaşındayım u13 14 de oynuyorum yetenek lazım hayat biçimini ona göre değiştirmen lazım antrenorum bana cips kola gibi şeyleri yasakladı ayda 1 yiyorum çok çalışmamız lazım bende u 11 den çalışarak u 14 e geçtim tek hedefim futbolcu olmak tabi bide aile baskısı var

11 yaşındayım u13 14 de oynuyorum yetenek lazım hayat biçimini ona göre değiştirmen lazım antrenorum bana cips kola gibi şeyleri yasakladı arada çok çalışmamız lazım bende u 11 den çalışarak u 14 e geçtim tek hedefim futbolcu olmak tabi bide aile baskısı var

13 yaşındayım nasıl futbolcu olurum?

Futbol okullarından vs. bir yere varamazsın bir altyapıdan başlaman gerek.
Hocanın seni beğenmesi ve hocanın ağının geniş olması gerek seni önerebileceği antrenmana çıkarttırabileceği takımlar hocalar olması lazım oralarda kendini gösterdiğin takdirde ilerleyebilirsin. Ayrıca sol ayaksan sol bek ol zaten sol bek yok :)

Şaka bir yana torpil ciddi lazım bir akraba ya da tanıdık vs. en azından ilk kulübe girerken.
Gerisi kısmet...

Fizik olarak bir kere kendini tamamlaman gerek biraz zor ama diğer yaş grupları arasında fark yaratman gerek.

yakında fenerbahçe ve galatasaray altyapı seçmelerine hocalar beğendiklerini göndercek bana o yuzden yasak koydu hoca 10 km koşuyosam 20 km kosuyom tatil günleri 500 den fazla şut çekiyorum en az backa kası ve benzeri şeyler yaptım acayip çalışıyorum orta sahayım kulubumde maçlara çıktım 13 14 maçlarına
Futbol okullarından vs. bir yere varamazsın bir altyapıdan başlaman gerek.
Hocanın seni beğenmesi ve hocanın ağının geniş olması gerek seni önerebileceği antrenmana çıkarttırabileceği takımlar hocalar olması lazım oralarda kendini gösterdiğin takdirde ilerleyebilirsin. Ayrıca sol ayaksan sol bek ol zaten sol bek yok :)

Şaka bir yana torpil ciddi lazım bir akraba ya da tanıdık vs. en azından ilk kulübe girerken.
Gerisi kısmet...

Fizik olarak bir kere kendini tamamlaman gerek biraz zor ama diğer yaş grupları arasında fark yara

yakında fenerbahçe ve galatasaray altyapı seçmelerine hocalar beğendiklerini göndercek bana o yuzden yasak koydu hoca 10 km koşuyosam 20 km kosuyom tatil günleri 500 den fazla şut çekiyorum en az backa kası ve benzeri şeyler yaptım acayip çalışıyorum orta sahayım kulubumde maçlara çıktım 13 14 maçlarına
bu arada sadece 5 6 arkadaşa yasak koymuş benle

Yeni konular

Geri
Yukarı