Nasıl gelir elde edebilirim?

Öncelikle gören bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Şu an elimde bir miktar para var ve onu değerlendirmek daha doğrusu üniversiteye gideceğim için para biriktirmek istiyorum. Arkamda kimse olmadığı için ve geçen sene bazı nedenler dolayı işte çalışmam olsun vs. olsun bir senemi boşa bıraktım üniversiteye gitmedim. Bu sene ise Allah'ın izniyle hazırlanıyorum ancak dediğim gibi ailem yardımcı olmadığı olamayacağı için para toplamam gerekiyor. Hem çalışıp hem derslerimi götürmek istedim ancak olmadı daha doğrusu olamıyor. Sınavdan sonra kalan sürede zaten çalışacağım onun dışında sizce sınav sürecine kadar ne yapmalıyım?
Kendi araştırdığım bilgilere göre dropshippinge yönelmek istedim ama onlarca video izledim hepsi farklı farklı şeyler farklı farklı siteler dedi ve hangisi iyi olur tercih ederim bilemedim. Biri eBay diyor biri Amazon diyor biri shopify diyor ve PayPal kart istedikleri için TR'de de olmadığı için nasıl açabileceğime dair bir şey bulamadım.
Onun dışında yapacak başka bir şey bulamadım.
Dropshipping hakkında bilgisi olan arkadaşlar veya başka yapacak başka bir şey varsa önerirseniz çok ama çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Hocam dropshipping'de ödeme almak için payooner diye bir sistem var o kullanılıyor. Ama dropshippingi şu an size önermem. Al-sat işi bence gayet mantıklı ve yapılabilir bir şey.

Hocam dropshipping'de ödeme almak için payooner diye bir sistem var o kullanılıyor. Ama dropshippingi şu an size önermem. Al-sat işi bence gayet mantıklı ve yapılabilir bir şey.

Benim de en çok aklıma yatan o zaten ama hangi ürünleri tercih edeceğim en önemlisi nereden tedarik edeceğim bilmiyorum sizin bir bilginiz var mı acaba?

Benim de en çok aklıma yatan o zaten ama hangi ürünleri tercih edeceğim en önemlisi nereden tedarik edeceğim bilmiyorum sizin bir bilginiz var mı acaba?

Hocam genelde tercih edilen şeyler ayakkabı, takı ve bu tarz şeyler için oluyor. Tedarik etme işinde 2. el olacaksa en ucuzunu bulup adamdan indirim yapmasını vs. isteyerek kâr oranını kesinleyebilirsiniz. Bütçesi çok yüksek olan insanlar böyle şeyleri ev veya arsa tarzı şeylerle de yapabiliyor. Ama şuanlık sizin için en iyisi bence ayakkabı veya takı gibi şeyler dediğim gibi.

Hocam genelde tercih edilen şeyler ayakkabı, takı ve bu tarz şeyler için oluyor. Tedarik etme işinde 2. el olacaksa en ucuzunu bulup adamdan indirim yapmasını vs. isteyerek kâr oranını kesinleyebilirsiniz. Bütçesi çok yüksek olan insanlar böyle şeyleri ev veya arsa tarzı şeylerle de yapabiliyor. Ama şu anlık sizin için en iyisi bence ayakkabı veya takı gibi şeyler dediğim gibi.

Tamamdır hocam bunu düşünüyorum araştıracağım çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Satış yeri olarak sarı site tarzı yerleri tercih etmeliyim değil mi?

Tamamdır hocam bunu düşünüyorum araştıracağım çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Satış yeri olarak sarı site tarzı yerleri tercih etmeliyim değil mi?

Kusura bakmayın hocam göremedim. Aynen o tarz siteler iş görür ama alacağınız şeyi görmeden almayın.

Hocam eğer 15000 civarı bütçeniz varsa ucuz bilgisayar alıp pahalıya satabilirsiniz bilgisayar piyasası herkese göre değiştiği için ucuza bulup pahalıya satabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı