13 yaşında ek gelir nasıl elde edilir?

• Konuyu başlatan Kıyas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 438
Zannetmiyorum hocam. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin dil her zaman öğrenilmesi gereken bir avantajdır. Sağlık konusu tabii ki öyle. En önemlisi.

Hocam zaten öğrenilmesi gerek ben sadece herkesin bileceği için onun bilmesi ek avantaj sağlamayacağından ve 10 yıl sonra yabancı dil öğrenmenin daha kolay olacağından bahsettim.

Merhaba 13 yaşındayım. İnternet üzerinden ek gelir elde etmek istiyorum fakat bu konularda hiçbir bilgim yok bana önerebileceğiniz ve internet üzerinden ek gelir elde edebileceğim bazı iş modellerini yazabilir misiniz?
1. YouTube'a kutu açma videoları falan yükleyerek çocukların ilgisini çek, abone ve izlenme kas. Para kazanırsın.
2. Logo yapma, seslendirme vs. işleri yapmayı öğren, Bionluk gibi sitelerde hizmet ver..

Bu yaşta para kazanmak yerine kendine yatırım yapmak daha sağlıklı. Şu an zihnin bir şeyleri öğrenmek için en verimli yaşlarda. Bol bol kitap oku, İngilizceni geliştir, genel kültürünü artır. Bunlar senin kazanacağın günlük 100 TLden çok daha değerli olur

Yeni konular

Geri
Yukarı