Nasıl güvenilir Valorant hesabı satın alınır?

ludiny

Picopat
Yer
Türkiye, İstanbul
Daha fazla  
GameSatış'tan Valorant hesabı almayı düşünüyorum, oradan daha önce kendim de ana hesabımı satmıştım. Kendi ana hesabını ve o hesabın ilk kullanıcısı olan birinden almak istiyorum ve bu kanıtlanabiliyor diye biliyorum, e postada Riot'a' ilk kaydolunca o kullanıcı adıyla hoş geldin tarzı bir şey geldiği için. Ama hesabı teslim aldıktan sonra satan kişi Riot'a çalıntı hesap tarzıyla destek atarsa hesap askıya alınıyor diye biliyorum bunu nasıl çözeceğim nasıl güvenilir satın alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
GameSatış'tan Valorant hesabı almayı düşünüyorum, oradan daha önce kendim de ana hesabımı satmıştım. Kendi ana hesabını ve o hesabın ilk kullanıcısı olan birinden almak istiyorum ve bu kanıtlanabiliyor diye biliyorum, e postada Riot'a' ilk kaydolunca o kullanıcı adıyla hoş geldin tarzı bir şey geldiği için. Ama hesabı teslim aldıktan sonra satan kişi Riot'a çalıntı hesap tarzıyla destek atarsa hesap askıya alınıyor diye biliyorum bunu nasıl çözeceğim nasıl güvenilir satın alabilirim?
Öncelikle Valorant hesabı alıp satmak yasaktır ve yasal değildir. Ama yine de almak istiyorsanız E-Postasıyla birlikte satın almanız gerekli. Yani satıcının hesapta olan maili sizin mailinizle değiştirmesi değil ana mailiyle birlikte satması gerekli.

Hocam bunu çözemezsin. Asıl hesap sahibi hesabı satıp geri alabilir. Başıma geldi. Riota onlarca ticket attım ama çözüm bulunamadı.

@ludiny Riot'a bilet atıp hesabım çalındı der. Riot seninse kanıtla deyip hesapla ilgili sorular sormaya başlar. İşte "İlk aldığın şampiyon ne?" veya "Hesabı hangi tarihte açtın?" tarzından hesabın sahibinin bileceği tarzda sorular sorar. Adam cevaplar ve hesabı geri alır.

Ayrıca eğer rankı yüksek diye hesap satın alıyorsanız eloboost hesapları tespit edilip kalıcı ban atılıyor. Yani satıcı güvenilir olsa da hâlâ risk var. Sezonun ilk 1 ayı elmasa çıkılmış hızlıca mesela, sonra anormal bir yavaşlama ve oyuncu oynayışında normalden farklı bir değişiklik var deyip banlıyorlar. Çünkü hesap satışı yasak.

Geri
Yukarı