Satın alınan Valorant hesabı çalındı

oquzzhan

Picopat
Daha fazla  
Ben 1 hafta önce hesap almıştım. Aldığım kişi ilk maile erişim yok dedi. Maili falan kendi üstüme aldım. Şifreyi her şeyi değiştim. 2ad ekledim. Bugün hesaba girerken şifre aynı fakat e-posta değişmiş. Kod başka postaya gidiyor ve hesaba giremiyorum. Siteden girince böyle oluyor. Ama Client'ten oyuna girebiliyorum çünkü 30 gün hatırla demiştim, kod istemiyor. Ne yapabilirim?

Postama hiçbir türlü mail değişti diye bildirim gelmedi, habersiz değişilmiş böyle bir şey nasıl olur?

Öyle bir açığı olacağını sanmıyorum, öyle bir şey olsaydı çoğu hileci öyle kullanırdı diye düşünüyorum.
Aslında var çözümü. PUBG Lite PC zamanında bende maalesef hile açıp ekran kartı banı yemiştim. Yani hiç bir şekilde erişimim yoktu. Yabancı forumlarda araştırma yaptım ve Windows üzerinde yeni bir kullanıcı açarak bu banı devre dışı bırakmıştım. Şimdi oluyor mu bilemem tabi.

Soğuk su iç güzel kardeşim hesap satın alınmaz hep diyorum sıkıntı iş adam 1 tane işlem numarasını verir hemen geri alır yukarıda yazdım arkadaşım sattı hesabı 3K ya sonra ertesi sabah hesap elindeydi 4-5 tane işlem numarası ve 4-5 tane soruya cevap vermesi yeterliydi her şeyi geçtim hesabı satan alan kişi 9-10k VP almıştı yanlış hatırlamıyorsam arkadaşım VP leride kullandı :D tabii yaptığı doğru bir şey değil ama yasal olarak haklı durumda hesabı aldı Game... Şirketi sözde dava açtı arkadaşımda dava açtı sonra dava düştü.
Çok saçma bir durum, arkadaşınızın Allah belasını versin.

Geri
Yukarı