Nasıl ilk adımı atmam lazım?

• Konuyu başlatan proWXL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 984
Öncelikle muhtemelen en fazla liselisin, her şeyden önce hormonlarına bir frenleme amacıyla o kişiyle uzun süreli bir ilişki beklentisine girmemen gerektiğini söyleyerek başlamak istiyorum.

Senin yaşındakilere kısa süreli ilişkiler tavsiye ediyorum ancak bence sınıf veya staj yaptığın yerler gibi aynı ortamda her gün saatlerce bulunduğun bir kişiyle de ilişki yapmayı tavsiye etmiyorum. Yine de devam.

Depremzede demişsin, benim bu tarz bir konuda tecrübem açıkçası yok fakat senin yerinde olsam şimdilik bu kıza pek yanaşmazdım. Kızın aklına gir fakat ne çok uzak ol, ne de Friendzone'a düşecek bir arkadaş ol.

Son olarak, yüz yüze vakit geçirme imkanın olan birisiyle mesajlaşmamaya çalış. Elinden geldiğince sadece buluşma ayarlamak gibi "lojistik" konular için kullan sadece.

Teşekkür ederim ilgin için.

Sınıfımıza yeni bir kız geldi(2hafta oldu), ilk geldiği günden beri içimde anlamsız bir his var, yüz yüze konuşamam elim ayağıma dolanır, sınıf grubundan dolayı elimde numarası var ama ilk mesaj olarak ne yazmam gerektiğini bilmiyorum, çoğunlukla sevilmeyen ve dışlanan biriyim bu yüzden sonuç olumsuz olur diye korkuyorum, Technopat ailesine güveniyorum, yardım edin.
Ayağın ile atıcaksın ilk adımı. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı