Okuldan bir kızın adımı sorması

ahmettt077

Decapat
Merhaba, bugün okuldan eve dönerken bir kız, ineceği durakta inmeden önce adımı sordu. Kızla yan yana oturuyorduk. Ona sahte bir isim söyledim. Kız bizim okulda ve onu her zaman görüyorum. Neden sordu? Amacı ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün okuldan eve dönerken bir kız, ineceği durakta inmeden önce adımı sordu. Kızla yan yana oturuyorduk. Ona sahte bir isim söyledim. Kız bizim okulda ve onu her zaman görüyorum. Neden sordu? Amacı ne olabilir?

Ya bir kız sana aşık oldu aracılık yapıyor ya da proje vs için.

Kaçıncı sınıfa gidiyordun bir de (aşk vs. olup olmadığını doğrulamak için)

Merak etmiş olamaz mı? Şahsen bende bazen böyle soruyorum merakımdan. Fazla heveslenmeyin derim. Bu arada sahte isim söylemenizin bir anlamı yok eğer ki sizi çoook fazla önemsemiyorsa 20 saniye sonra unutmuştur.

Ya bir kız sana aşık oldu aracılık yapıyor ya da proje vs için.

Kaçıncı sınıfa gidiyordun bir de (aşk vs. olup olmadığını doğrulamak için)

12'ye gidiyorum.

Merak etmiş olamaz mı? Şahsen bende bazen böyle soruyorum merakımdan. Fazla heveslenmeyin derim. Bu arada sahte isim söylemenizin bir anlamı yok eğer ki sizi çoook fazla önemsemiyorsa 20 saniye sonra unutmuştur.
Bilemiyorum hocam

12'ye gidiyorum.

Bilemiyorum hocam.

İlla kız diye sevgili olacak diye bir şey yok ya arkadaş olmak istedi (her gün aynı durakta olduğun ve seni canayakın hissettiği için) bç ihtimal aşık olduğu veya arkadaşı aşık olduğundan sormuştur abartmaya gerek yok.

Geri
Yukarı