Nasıl kilo verilir?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu sıralar yemeyi içmeyi bayağı bir azalttım 1 2 aydır az yiyorum. Karbonatlı su da içiyorum. Arada yarım saat kadar mekik de çekiyorum ama ne yaptıysam kilodan kurtulamadım. 17 yaşımdayım ve 80 kiloyum. Boy 1.60 kadar. Siz ne önerirsiniz? Bu arada cidden az yediğime eminim ekmek de çok yemiyorum. Fazla da vermeme gerek yok öndeki şişkinlikten kurtulmam yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı insanların metabolizması yavaş olabilior bu da zor kilo vermeye sebebiyet verior ve en ufak bir abur cubur yediğinizde kilo aldıgınızı hissediorsunuz bende eskiden çok kiloluydum bol bol koşu yap vucudunu hep hareketli tut yoğurt veya süt ile yulaf tüket ekmeği komple kes hayatından haftada 1 gün çikolata cips vb abur cuburlarla kendini ödüllendirki diyetten soğuma.

Ödem atman lazım sanırım. Ödem atmak için dükan birası, limonlu su tarzı şeyler içmelisin. Alman gereken kalori miktarını hesapla 300-500 eksiğini al.

Spor yapmadan sağlıklı kilo vermek zor. Kilo verseniz bile, yağdan değil kastan veriyor olabilirsiniz.

Hızlı kilo vermeye çalışmak, çok az beslenmek kastan kayıp olmasına yol açar. Bu da kimsenin istemediği bir şey. Spora başlayın, yağ yakın, beslenmenize dikkat edin ve hızlı kilo vermeyin. Böylece hem kastan kaybetmemiş olursunuz, hem yağ yakmış olursunuz, hem de vücudunuz güzelleşir.

Geri
Yukarı