Nasıl kız arkadaş edinilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IyesilAdmI

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba değerli arkadaşlar.

16 yaşındayım. Lise 2'ye geçtim. İster istemez insanın bir kız arkadaşı olsun istiyor ve bunun için harekete geçiyor. Bende tam bu durumdayım. Lise 1 benim için berbat geçti. Böyle kötü bir ortam olamazdı artık. Bu nedenle okul değiştirdim. Şimdide içimde biraz heyecan biraz endişe ve korku var ama pek umursamıyorum. Sizden istediğim okulda veya normal hayatta nasıl kız arkadaş edinebilirim?

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyebileceğim tek şey bence bunu kız arkadaşım var mantığıyla düşünme. Yani birini gerçekten seviyorsan beraber ol bence. Gerçi onlar da bırakıyor ama genelleme yapılamaz tabi.

Derslerini ihmal etme tabi gelecek önemli, ama mükemmel bir duygu hepimiz aynı yere gidiyoruz sonuçta hayatını mutlu ve sevdiklerinle yaşa.

Bende 16 yaşındayım ama zerre kız arkadaş vs. durumlarına girmek istemiyorum. Kazandığım lise iyi de olsa 9.sınıfım çok da güzel değil bu yüzden tamamen derslere yönelmek lazım dersler iyi de olsa kötü de olsa. Ama ikisini bir anda yürütebileceğini düşünüyorsan -çok zor- sen bilirsin.

31 yaşındayım. Hayatım boyunca hiç kız arkadaşım olmadı ama evliyim ve iş sahibiyim. Kız arkadaşınız olduğu zaman dünyalar sizin olmuyor. Dünyaların sizin olmasını istiyorsanız iyi bir eğitimin sonunda iş sahibi olun ve daha sonrada evlenmeye karar verirsiniz. Bu süreçte boş işlerle uğraşmamış olursunuz.

Sizden istediğim okulda veya normal hayatta nasıl kız arkadaş edinebilirim?

Anlamıyorum ki işte. Technopat bir teknoloji sitesi. Daha ne ile kendini avutuyorsun ? Teknoloji sitesinde kız arkadaş ne ara. Hadi robot kız arkadaş desen anlarım da. Yani.. İlginç. :)

Anlamıyorum ki işte. Technopat bir teknoloji sitesi. Daha ne ile kendini avutuyorsun ? Teknoloji sitesinde kız arkadaş ne ara. Hadi robot kız arkadaş desen anlarım da. Yani.. İlginç. :)

Konu dışı böyle konular için de var. Burda bulunan kızlarla tanışıp arkadaş olalım demiyor, normal hayatı için tavsiye arıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı