Nasıl kız arkadaş ediniyorsunuz?

juken

Centipat
Daha fazla  
Bu yaşıma kadar hiç normal kız arkadaşım dahi olmadı onuda geçtim sevgili flört vs olmadı. Bana büyük bir başarıymış gibi geliyor benim yaşımda evlenen hatta çocuğu olanlar bile var nasıl başarıyorlar? Yaş 27.

Başkalarını dinleme psikoloğa git psikoloğu dinle. Senin özgüven ve aşağılık kompleksi sorunların var. Herkesin kompleksleri vardır ama sende daha fazlasıyla var.
Özgüven başarı sonucunda elde edilir misal iyi gitar çalarsın o zaman giter çalmada özgüvenlisindir benim kız arkadaş konusunda başarım olmadığı için özgüvensizim evet

Öz güven başarı sonucunda elde edilir misal iyi gitar çalarsın o zaman giter çalmada özgüvenlisindir benim kız arkadaş konusunda başarım olmadığı için özgüvensizim evet.

Özgüvenin herkese en iyi olduğunu kanıtlamaya çalışarak değil, kendini kimseyle kıyaslamaman gerektiğini fark ettiğinde gelişir.

Neden sonuç ilgisini yanlış kuruyosun adam özgüvenli olduğu için kız arkadaş yapıyor kız arkadaş yaptığı için özgüvenli değil. Zaten özgüvenin kıza bağlıysa gittiğinde çökersin.
Kız arkadaşı olduğu için özgüveni oluyor özgüveni oluncada yeni kız arkadaşı bulabiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı