Nasıl mutlu oluyorsunuz?

Konu sahibi tavsiye almak için konu açmışken hepiniz bir ona katılıp durumu daha da kötüye götürüyorsunuz.

Yaşınız kaçtır? Ergenlik yaşlarında bu tarz durumlar normaldir. Pandemi de çok uzun bir süredir devam ediyor ve hayatımızı ciddi bir şekilde etkiliyor. Bu da büyük bir etken.

Kısa zamanda psikologa görünmenizi tavsiye ederim. Burada alacağınız en iyi cevap "ilginizi çeken bir şey bulun", "spor yapın", "kitap okuyun" VS. tarzı şeyler olacaktır.

Çok güzel bir cevap hocam. Bu arada gerçekten insanların içini dökmeye ihtiycı varmış.

Sağlık arkadaşlar bu hayattaki en önemli şey. O yoksa dünyanın bir anlamı olmuyor. Sağlıklı olduğunuz için mutlu olmayı deneyin. Kahkaha krizine girmek istiyorsanız oğuz sasi çıldırma anları yazın. İyi gelir :).

Fakire mutluluk bile hak değildir ne öyle hem fakir hem mutlu olacağım diyor. Cebinde bi döner ayran almaya paran yokken mutluluk falan diye ortalıkta gezen insan ya kendisini kandırıyordur ya da meczuptur. O yüzden her zaman demişimdir para=mutluluk.

Arkadaşlar nasıl mutlu oluyorsunuz? Gerçekten o kadar moralsizim ki son 3, 4 aydır Nirvana oldu 3, 4 kilo verdim uyku düzenim mahvoldu çok fazla duygusal iniş çıkışlar yaşıyorum nasıl mutlu olabilirim?
:)

Dostum bende hiç mutlu değilim. İnsanlar çok kırıcı ya da o değer verdiğin kişi. 2 3 kelimeyle bütün moralini darmadağın edebiliyor. Geçmişim zaten ayrı olay, anlayan kimse olmuyor.

Kendimi salıveresim geliyor tek dostum müzik gibi. Dalga geçiyorlar dinlediğim müziklerle.

Bozuntuya vermiyorum.

Denizin derinliklerinde kendimi bırakasım geliyor bazen. Gelecek kaygısı varken bari insanlar üstüme gelmese keşke.

Beni anlayan o kişi eğer dünyada varsa deniz kıyısında sohbet etmek isterdim saatlerce.

Ağlayamıyorumda, hissiz bir mutsuzluk var içimde.

Konu sahibi tavsiye almak için konu açmışken hepiniz bir ona katılıp durumu daha da kötüye götürüyorsunuz.

Yaşınız kaçtır? Ergenlik yaşlarında bu tarz durumlar normaldir. Pandemi de çok uzun bir süredir devam ediyor ve hayatımızı ciddi bir şekilde etkiliyor. Bu da büyük bir etken.

Kısa zamanda psikologa görünmenizi tavsiye ederim. Burada alacağınız en iyi cevap "ilginizi çeken bir şey bulun", "spor yapın", "kitap okuyun" VS. tarzı şeyler olacaktır.

18 yaşındayım. Ergenlikten olmadığını düşünüyorum sadece en yakın ve tek arkadaşım ben yokmuşum gibi davranıyor üzerimden ego kasıyor çirkin biri değil çok da uzun boylu ama sürekli narsist sözleri ile bana kendimi affedersiniz ama çok kötü gibi hissettiriyor onunla aramın kötü olmasını istemiyordum ama ondan ciddi bir derece de nefret öfke kaptım. Sadece bu değil ama anlatma gereği duydum.

Psikologa gitmeli miyim bilmiyorum. Spor yapamıyorum hocam. Normalde her gün kitap okurum okuyamıyorum odaklanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakire mutluluk bile hak değildir ne öyle hem fakir hem mutlu olacağım diyor. Cebinde bir döner ayran almaya paran yokken mutluluk falan diye ortalıkta gezen insan ya kendisini kandırıyordur ya da meczuptur. O yüzden her zaman demişimdir para = mutluluk.

Beni para da mutlu etmez. Zaten hemen hemen isteyebileceğim çoğu teknolojik ürüne sahibim.
Sağlık arkadaşlar bu hayattaki en önemli şey. O yoksa dünyanın bir anlamı olmuyor. Sağlıklı olduğunuz için mutlu olmayı deneyin. Kahkaha krizine girmek istiyorsanız oğuz sasi çıldırma anları yazın. İyi gelir :).

Ölmek isteyen birine sağlıkdan bahsediyorsun gerçekten hiç iyi değilim.

Geri
Yukarı