Nasıl mutlu oluyorsunuz?

Kanka çabaladım da benimle denk düşmüyor bir çok özelliği, zorla oldurmaya çalıştık. İyiydikte Kayseriden Ankaraya buluşmak için gitmiştik annesi yüzünden 15 dakika görüşebildik tutamadım o güzel ellerini daha fazla zaten. Hayat hep üstümüze geldi. 2 ay sonra yine buluşacaktık. Olmadı be kanka.
Bazen karşılıklı çok seversiniz ancak bunun yeterli gelmediği nadir durumlar var hayatta. Maalesef bunlardan biri gelmiş başınıza. Emin olun bir kapı kapanırken başkası acilir. Yapmanız gereken en önemli şey kendinizi içe kapatmamak. Hayat devam ediyor ve hep edecekte.

Bazen karşılıklı çok seversiniz ancak bunun yeterli gelmediği nadir durumlar var hayatta. Maalesef bunlardan biri gelmiş başınıza. Emin olun bir kapı kapanırken başkası acilir. Yapmanız gereken en önemli şey kendinizi içe kapatmamak. Hayat devam ediyor ve hep edecekte.
Devam etmesine ediyor da ben son demiştim, bundan sonrası yok demiştim. Bekar hayatına döndüm geçti gitti de izini kim silecek ki?

Kanka çabaladım da benimle denk düşmüyor birçok özelliği, zorla oldurmaya çalıştık. İyiydikte Kayseri'den Ankara'ya buluşmak için gitmiştik annesi yüzünden 15 dakika görüşebildik tutamadım o güzel ellerini daha fazla zaten. Hayat hep üstümüze geldi. 2 ay sonra yine buluşacaktık. Olmadı be kanka.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu 38 saniye hep bana duygulu gelmiştir. Bu videoyu sana ithafen atıyorum hocam aşk acısı nedir iyi bilirim.
Bir tane adamı idam edecekler miş Amerika'da sana serum bağlayıp öldüreceğiz diye halbuki içine su koymuşlar serumun adam ölmüş ve kalp krizinden adam inandırmış kendini ölmeye ve ölmüş bu yüzden hep pozitif düşünün kötü düşünmeyin beyin kötü düşünürse kötü olurmuş gerçekten.
Bu anlattığım hikaye vs değil gerçek.

Evet bunu duymuştum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu 38 saniye hep bana duygulu gelmiştir. Bu videoyu sana ithafen atıyorum hocam aşk acısı nedir iyi bilirim.

Evet bunu duymuştum.
Ayrılık kelimesini duydukça duygulanır, ağlardım. Hepsi boşa gitti kankam. Ama güzel bir anı olarak kalacak, unutamam ki.

Devam etmesine ediyor da ben son demiştim, bundan sonrası yok demiştim. Bekar hayatına döndüm geçti gitti de izini kim silecek ki?
Elbet birisi çıkacak ve izini inanamayacaginiz kadar hızlı silecek. Biri çıkmasa bile zamanla ufak ufak silinecek hocam. Emin olun çok benzer bir şey yaşadım.

Elbet birisi çıkacak ve izini inanamayacaginiz kadar hızlı silecek. Biri çıkmasa bile zamanla ufak ufak silinecek hocam. Emin olun çok benzer bir şey yaşadım.
Ben geçmişte aile içinde bile yalnız kaldığım için yalnızlığı iyi biliyorum. Bir kere şans denedim, tuttu derken daha çok yalnızlığa düşmüşüm. Alıştım kanka be, bu saatten sonra yalnızlık en iyi dostum :D

Ayrılık kelimesini duydukça duygulanır, ağlardım. Hepsi boşa gitti kankam. Ama güzel bir anı olarak kalacak, unutamam ki.

Unutmuyorsun zaten kanka bak ben da ha geçen sene aşık oldum da ha yüzünü görmeden oldum sadece sesini duydum sonra yüzünü gördüm ve birden sesim soluğum kesildi etrafı eğlendiren yerinde duramayan ben çok dingindim ve etrafımdaki insanlar sana ne oldu neden bu kadar durgunsun dedi bende haliyle bir şey yok size öyle gelmiş dedim. Ne zaman aklıma gelse üzülürüm ama o zaman da ona doğum gününde verdiğim hediyeyi onu sevdiğimi bilmesine rağmen ışıldayan gözleriyle içten bir şekilde teşekkür etmesini gözümün önüne getiririm. Hiçbir şeyi o ana değişmem işte.
Mutlu olmak için yaşamıyorum, doğru yaşamak için çabalıyorum ve bunun sonucunda mutlu oluyorum.

Nasıl yapıyorsun doğru olarak mutlu olamam.

Unutmuyorsun zaten kanka bak ben da ha geçen sene aşık oldum da ha yüzünü görmeden oldum sadece sesini duydum sonra yüzünü gördüm ve birden sesim soluğum kesildi etrafı eğlendiren yerinde duramayan ben çok dingindim ve etrafımdaki insanlar sana ne oldu neden bu kadar durgunsun dedi bende haliyle bir şey yok size öyle gelmiş dedim. Ne zaman aklıma gelse üzülürüm ama o zaman da ona doğum gününde verdiğim hediyeyi onu sevdiğimi bilmesine rağmen ışıldayan gözleriyle içten bir şekilde teşekkür etmesini gözümün önüne getiririm. Hiçbir şeyi o ana değişmem işte.

Nasıl yapıyorsun doğru olarak mutlu olamam.
Ben de o buluştuğum 15 dakikaya kanka. Utançtan ayağa kalkamamıştı bile ben kalkta sarılalım dedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı