Nasıl para biriktirilir?

DeadPool15

Kilopat
Daha fazla  
Ben telefon almak istiyorum fakat doğru düzgün param yok nasıl para biriktirebilirim?
Yaşım 16 fakat babam part time çalışmama izin vermiyor ve yıllık harçlığım en fazla 20 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatil zamanları basit işler yaparak çalışabilirsin. Ancak bunun için ailenin izin vermesi gerekiyor. Ailen izi vermeden çalışman sorun olur.

Yıllık harçlık 20 TL olamaz yalan söyleme yani olmamalı sende insansan. Neyse önerilerim eline ne kadar ekstra para geçerse bir cam şişeye veya küçük bir kaba doldur çok zorlu durumlarda harca sadece paranı böyle daha çabuk biriktir çalışmana izin vermiyor ise yalvar aksi taktirde zor biriktirirsin.

Yıllık harçlık 20 TL mi ? Ciddi misin ? Ben haftalık 10 TL alıyorum ve bayram harçılığıydı şuydu buydu 740 TL biriktirmişim 1 yılda. Bende senin gibi telefon alıcam gerçi değiştircem çok eskidi. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı