Nasıl para kazanabilirim?

Echxeleone

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar yaza kendim için güzel planlarım var. Bilgisayar almak istiyorum şöyle en az 5 k ya tabii 5K bulması zor elimde 1.5 k para var yazın yaklaşık çalışıp 3 k yapabileceğimi düşünüyorum. Başka başka nasıl para kazanabilirim önerileriniz neler neleri yapmam gerekiyor? Daha 17 yaşındayım. Elimde şu an kullandığım Toshiba NB10'a sattelite var bu kaç TL'ye gider sizce? Evimdeki bazı şeyleri satmayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum dostlar.

Bu zamanda iş bulmak çok zor bir de yaşın küçükse çok fazla para kazanamazsın bence gereksiz gördüğün ne varsa sat.

Nasıl kazanabileceğin konusu fazlasıyla değişken konulara bağlıyken ne yapmaman gerektiğini özellikle senin gibi genç arkadaşlarım için çok yerde tuzak olarak kullanan "Şu kadar paranı ver şu kadara katlayalım" tarzı yatırım tavsiyelerinden (her türlü döviz, hisse senedi, kripto para olabilir) uzak durmanı naçizane şiddetle tavsiye ederim.

Nasıl kazanabileceğin konusu fazlasıyla değişken konulara bağlıyken ne yapmaman gerektiğini özellikle senin gibi genç arkadaşlarım için çok yerde tuzak olarak kullanan "Şu kadar paranı ver şu kadara katlayalım" tarzı yatırım tavsiyelerinden (her türlü döviz, hisse senedi, kripto para olabilir) uzak durmanı naçizane şiddetle tavsiye ederim.

Kesinlikle her kim varsa uzak dursun onlardan

Geri
Yukarı