Nasıl para kazanabilirim?

Markette çalışsam falan her şeyin fiyatını bilmiyorum, berber yok yakınımda 😕

Merhaba, geçen yaz kasiyerlik yapmış biri olarak;
Ürünlerin fiyatını bilmenize gerek yok, barkod okutunca sistemde çıkıyor.
Ben amcamın dükkanındaydım o yüzden çok rahat şartlarda çalıştım ama yabancı bir yerde size pek iyi davranmazlar.
En iyisi bir berber bence. Zaten berberler erken kapanıyor ama yakında yok demişsiniz.
14 yaşında işçi çalıştırmak çocuk işçi olmaz mı?
Ayrıca, ailenize yük olmaktan kastınız nedir?

Selam, 9.sınıf muhasebe öğrencisiyim. En azından aylık 1000 lira kazanabileceğim bir iş var mı? Aileme yük olmak istemiyorum. İnternetten zor ona hemfikiriz, peki gerçek hayatta nasıl kazanacağım?

İnternetten zor demişsin fakat İtemsatış benzeri sitelerde Valorant random hesap satarak kolayca para kazanabilirsin. Mağaza olan arkadaşlarım var o parayı bir haftada kazandıkları oluyor.

Derslerin iyiyse, ozellikle İngilizce ve matematik; ilkokul ogrencilerine ders verebilirsin.

İngilizcem iyi ama kime vereceğim dersi?

Evde el işi yapıp satabilirsin seramik gibi ben öyle yapıyorum.

Detaya inebilir misin, Bursa da yapılır mı mesela?

Merhaba, geçen yaz kasiyerlik yapmış biri olarak;
Ürünlerin fiyatını bilmenize gerek yok, barkod okutunca sistemde çıkıyor.
Ben amcamın dükkanındaydım o yüzden çok rahat şartlarda çalıştım ama yabancı bir yerde size pek iyi davranmazlar.
En iyisi bir berber bence. Zaten berberler erken kapanıyor ama yakında yok demişsiniz.
14 yaşında işçi çalıştırmak çocuk işçi olmaz mı?
Ayrıca, ailenize yük olmaktan kastınız nedir?

Caddenin dibinde market var adam ile iyi anlaşıyoruz ama barkod sistemi yok 😕

İngilizcem iyi ama kime vereceğim dersi?

Detaya inebilir misin, Bursa da yapılır mı mesela?

Caddenin dibinde market var adam ile iyi anlaşıyoruz ama barkod sistemi yok 😕
merhaba ben internetten kil alıyorum elimin yettiğince okuldaki arkadaşlarımın verdiği siparişlere göre hazırlıyorum kartondan kutu yapıyorum harçlığımı çıkarıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı