Nasıl para kazanılır?

Zor iş eğer yıllık tecrüben yoksa satış yapamıyorsun.

İş hakkında birazcık daha ayrıntı alabilir miyiz ?
Ben emlakçılık yapıyordum geçen seneye kadar (ara sıra araba al satlarım veya komisyonculuklarım da oldu ama yoğunluk emlak) ama bu sene aracılık yapmayı biraz bıraktım ofis işlerime yardım eden ve ufak tefek aracılıklar için çalışan ofis arkadaşım var kendim şuan 6 dairelik küçük bir yap-satın içerisindeyim.

1-ilk olarak kuracağınız iş için sermaye kurun.
2-sermaye oluşturmak için bazı yerlerde çalışabilirsin.
3-sermayenizi iyi değerlendirin.
4-sermayeyi kişisel harcamalarınız için kullanmayın.
5-kitap yazarak bir yere satabilirsiniz.
6-grafik tasarım yapabilirsin.
7-udemy'den ders alıp, kodlama öğrenebilirsin.
8-aplikasyon yapılabilir.
9-eğer yabancı dilin varsa çeviriler yapabilirsin.
10-kazandığınız paraya bilgisayarınızı yenileyebilirsiniz.
11-bilgisayarınızı güçlendirirseniz, render falan yapabilirsiniz.
12-ufak çaplı oyunlar yapabilirsin.

Ben emlakçılık yapıyordum geçen seneye kadar (ara sıra araba al satlarım veya komisyonculuklarım da oldu ama yoğunluk emlak) ama bu sene aracılık yapmayı biraz bıraktım ofis işlerime yardım eden ve ufak tefek aracılıklar için çalışan ofis arkadaşım var kendim şuan 6 dairelik küçük bir yap-satın içerisindeyim.
bilemedim nickiniz 11 yaşındaki bir çocuk nicki

Sadece internet üzerinde yüzlerce hatta binlerce yöntem var. Araştırırsan bulursun. İstekli olursan bulursun.
Bulduktan sonra hakedersen ve o alanda işini iyi yaparsan kazanırsın.

Dışarıda ise çıkarsın yakın akraban varsa yanında çalışırsın falan filan.

Herkesin minimum 3k+ Pc'leri var. Tüm arkadaşlarımın ama ben 8 yıldır 900TL'lik sistemle oynuyorum. Nasıl para kazanabilirim? Sistemi de yükseltemiyorum. Yaşıtlarım cp falan oynuyor ben hala GTA SA Low ayarlarda bir de. Evet biliyorum benden kötü hayatı olan hatta bilgisayarı olmayanlar da var, hemen sövmeyin ama bu da benim derdim.
Dinlediğiniz için teşekkürler.

Çok hızlı olmayan bir taktik önerebilirim. Steam kart çıkarma mesela ben 2 liradan inidirm dönemlerinde 25 liraya çıktığım olmuştu. Şöyle yap indirim zamanları Steam kartı düşüren oyunlara bak mümkünse 2 TL'den az olsun sonra o oyunun topluluk pazarından kart fiyatlarına bak en ucuz kartda ki en düşük 30-35 kuruş üstündeyse (1 TL için) o oyundan para kazanabilirsin çünkü en az 3 kart düşüyor yani en kötü ihtimalle bile aldığın oyundan 5-10 kuruş para kazanabilirsin hatta bazen oyunların pahalı kartları düşüyor onlarda 3-4 TL oluyor hem oyunun parasını çıkarıyor hem de 2-3 TL kar ayrıca 2 kart daha düşme ihtimalin oluyor yani çok iyi bir karın oluyor. Böyle yapa yapa kolay bir şekilde para kazanabilirsin ancak önemli kısmı ilk başladığın 2TL veya 1TL'lik oyundan kar etmen lazım eğer kar edemezsen direk kaybettin. Kart çıkarman içinde Idle Daddy ve Idle Master önerebilirim. Oyunu oynamadan kart çıkarmanı sağlıyor ancak VAC'li oyunlarda dikkat et ban verebilir. O parayı karta atmak içinde ByNoGame'de CS:GO skin satıp onu kartına yükleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı