Nasıl para kazanılır?

Burada tavsiye vereceklerin geneli polyannacılık oynuyor. Lise çağlarındaysan bilgilsayarın kötüyse seni gazlar ders çalış. Grafik tasarım falan başarı oranının sıfıra yakın olan işler. Okumak istemiyorsan şimdiden bir yere gir çalış, hem 3-4 aya bilgisayarını alırsın hem iş öğrenirsin ileride onla devam edersin.

Dragonboy41 vs coolboy11 :D
Gerçekten bu forum, oyun vs girerken ID ve PW kısmını unutmamak için en az 10 yıldır kullandığım nick, şifrem de öyledir. Mobil bankacılık şifremi bile tüm yakın arkadaşlarım bilir o derece üşengeç ve unutkan birisiyim başka şifre ve ıd kullandığım zaman unutuyorum.

Bu çağda akıl ile doğru düzgün para kazanılır, veya "kolundaki bir altın bilezik ile" eskilerin tabiriyle. Fırın, büfe, restoran, sanayi gibi yerlerde yazın çalışılabilir eğer yaş küçükse. Bunlar koluna bir altın bilezik kazandırabilecek tarzda mekânlar olur.

Eğer gelecekteki hayaline yatırım yapmak istiyorsan da o hayal üzerinden ilerlemeye şimdiden başlayabilirsin. Yaptığın iş, bu sektörde yıllardır bulunan kişilerinkine aşırı benzemese de kendince freelancer işler yapabilirsin, eğer bu iş freelancer olabiliyorsa.

Aklıma gelenler bunlar.

Gerçekten bu forum, oyun vs girerken ID ve PW kısmını unutmamak için en az 10 yıldır kullandığım nick şifrem de öyledir. Mobil bankacılık şifremi bile tüm yakın arkadaşlarım bilir o derece üşengeç ve unutkan birisiyim başka şifre ve ıd kullandığım zaman unutuyorum.

Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsiniz.

Gerçekten bu forum, oyun vs girerken ID ve PW kısmını unutmamak için en az 10 yıldır kullandığım nick şifrem de öyledir. Mobil bankacılık şifremi bile tüm yakın arkadaşlarım bilir o derece üşengeç ve unutkan birisiyim başka şifre ve ıd kullandığım zaman unutuyorum.
Yok hocam laf eden arkadaş'ın isminin benzerliği güldürdu sadece :D İsteyen istediğini kullansın tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı