Nasıl para kazanılır?

Hocam %100 şansı olmadığı bir şeye hatta %100 değil %10 bile şansı olmadığı bir işe girmek tamamen zaman kaybı. Alın teri ile 2-3 ayda çalışıp hadi bilemedin 5-6 ayda güzelinden PC dizebilir ama NFT öyle değil. Ne zaman satılacağını bilemezsin. Belki 2-3 yıl, belki 3-5 ay. Her türlü risk ve değmez.
Şu hayatta ney şans değil ki ? Zaten bunu yapsın demiyorum.

Evet ama şansı çok yüksek Nft'de çok saçma olsa bile binlerce kişi buradan inanılmaz paralar kırıyor işte çalışsa enflasyon zaten parası yanacak zaten 8000TL o zaman dizse bile doğru düzgün performans almaz oyunsan zaten 10000TL olması lazım 0. için hadi ikinci el bir umut ama 0 almak ailelere güven veriyor ayrıca çok büyük paradan söz ediyoruz ve kaybetme riskide yok ayrıca zaten nft açsa yeterince para toplaması 4 ay sürer ve o zamana kadar çoktan nft satılmış olur.

Evet ama şansı çok yüksek Nft'de çok saçma olsa bile binlerce kişi buradan inanılmaz paralar kırıyor işte çalışsa enflasyon zaten parası yanacak zaten 8000TL o zaman dizse bile doğru düzgün performans almaz oyunsan zaten 10000TL olması lazım 0. için hadi ikinci el bir umut ama 0 almak ailelere güven veriyor ayrıca çok büyük paradan söz ediyoruz ve kaybetme riskide yok ayrıca zaten nft açsa yeterince para toplaması 4 ay sürer ve o zamana kadar çoktan nft satılmış olur.
Kesin ban yiyeceğim ama bu küçük kardeşimizin mesajlarını okumaktan kriz geçireceğim. Allah (c.c) rızası için birisi şuna beyin versin rica ediyorum ya.

Ben internetten her işi yaparak 3 ayda 600 lira kazandım. Uğraşmaya değmez. Git bir yerde çalış.

Nft'de kesin olarak kazanacaksın diye bir şey mi var?

Yeni konular

Geri
Yukarı