Nasıl para kazanılır?

Birincisi, NFT önerenler güldürmeyin.
İkincisi; logo tasarlayarak edit yaparak sittin sene pc alamazsın. İyi bir yazılım bilgin varsa bi projeye başvur veya web design falan yap. Ha, diyorsan benim bilgim yok sadece para istiyorum. Giyeceksin eskilerini; gideceksin sanayiye. Ustalara güzel güzel tıpış tıpış abi çırak lazım mı diye soracaksın. Çıkmadıysa esnafa gideceksin.

Hocam siz ne amaçla para kazanmak istiyorsunuz? Eğer bütün geliriniz oradan olacaksa ve 18 yaşın üstündeyseniz bayağı seçenek var eğer aylık 50 TL falan kazanmak istiyorsanız görev siteleri var.

Nasıl kazanmış peki? Bu çocuk da mı kazanacak? Başka kazanan var mı? Yok. O zaman niye konuşuyorsun? Ona bakılırsa berbercide çalışıp milyoner olanda var ya da sanayide. Senin mantığınla herkes basitçe milyoner olabiliyor o zaman.
Sadece komisyon için para vermesi gerekiyor. Ve NFT'si tutarsa bi anda zengin olabilir.

Sadece komisyon için para vermesi gerekiyor. Ve NFT'si tutarsa bi anda zengin olabilir.
Ya arkadaş anlamıyorsunuz sanırım. NFT yapmak için bir deneyim lazım. Hadi işte çalışıp günlük 50 TL almaktansa 1-2 ayda deneyim kazandı ve 1,500-3,000 TL kazancı boşa gitti. NFT tutmazsa ne olacak? Bütün emek boşa. Tutma imkanı zaten 0'ın altında. Milyonlarca kişi var.

Ya arkadaş anlamıyorsunuz sanırım. NFT yapmak için bir deneyim lazım. Hadi işte çalışıp günlük 50 TL almaktansa 1-2 ayda deneyim kazandı ve 1,500-3,000 TL kazancı boşa gitti. NFT tutmazsa ne olacak? Bütün emek boşa. Tutma imkanı zaten 0'ın altında. Milyonlarca kişi var.
Ben %100 tutar demiyorum şans işi zaten. Çok saçma şeyler bile binlerce dolara satılıyor.

Ben %100 tutar demiyorum şans işi zaten. Çok saçma şeyler bile binlerce dolara satılıyor.
Hocam %100 şansı olmadığı bir şeye hatta %100 değil %10 bile şansı olmadığı bir işe girmek tamamen zaman kaybı. Alın teri ile 2-3 ayda çalışıp hadi bilemedin 5-6 ayda güzelinden PC dizebilir ama NFT öyle değil. Ne zaman satılacağını bilemezsin. Belki 2-3 yıl, belki 3-5 ay. Her türlü risk ve değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı