Nasıl polis olabilirim?

alonedavar

Hectopat
Makaleler
3
Şu an lise 3'e yeni geçtim ve 16 yaşındayım 1.78 boy ve 84 civarı kilom var. Sağlıksal olarak bir problemim yok ama bazen hızlı konuşuyorum ve dilim sürçüyor. Şu an gittiğim lise Anadolu lisesi ve eşit ağırlık bölümündeyim lütfen ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok mutlu olurum ve çok teşekkür ederim.

Şu an lise 3'e yeni geçtim ve 16 yaşındayım 1.78 boy ve 84 civarı kilom var. Sağlıksal olarak bir problemim yok ama bazen hızlı konuşuyorum ve dilim sürçüyor. Şu an gittiğim lise Anadolu lisesi ve eşit ağırlık bölümündeyim lütfen ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok mutlu olurum ve çok teşekkür ederim.
Dilinde ki sorun hakkında yorum yapamayacağım. Bende Siber polislik için bu yıl polisliğe başvuracağım. Koşu ve mekik gibi spor faaliyetlerini aksatmadan yap ve vücuduna özenle bak. Biraz genel kültür öğren hergün haber izle mesela ve ya Türk tarihine biraz bak sözlü mülakat için. Sözlü mülakatta ne kadar emin ve atik olursan herzaman senin için daha iyidir. Hazır cevap olmak önemli yani.

Kendine güvendiğin bir alanda ya kariyer yap ya da Akedemisyen ol derim. 15k(?)ya kadar maaşı var eğer doçentlik sınavını geçersen.
Bak geliyor 15 bin lira maaş. Bak uçuyorsun şuan.
EbiR_D3XsAUdQ7O.jpeg

Geri
Yukarı