Nasıl Ucuz Oyun Alınır?

Niye kardesim bizim o oyunları oynamaya hakkımız yok mu ? AAA oyunları youtubeda izliyoruz resmen.

Katılıyorum. Bazen de korsan oynayanlar falan oluyormuş çok ayıp ediyorlar.
oLIZXZN.png

Epic: Her hafta 2-3 bedava oyun verir.İndirim dönemlerinde 60 lira kupon verir.
Gamepass: Aylık 30 lira ile sistemde sevdiğiniz oyun varsa alıp oynayıp iptal edebilirsiniz.
Steam: %90 indirime giren ucuz oyunları alabilirsiniz.

Büyük indirimlerde mesela steam yaz indirimi, gamesatış gibi sitelerde ekstra indirime giriyor. Daha da ucuza alırsın öyle. Mesela ETS2 yaz indiriminde 9 tl oldıysa bu sitede 6-8 tl oluyor. Yada GTA 5 80 tl oluyorsa sitede 65-70 arası oluyor.

Arkadaşlar bazıları gerçekten laf olsun torba dolsun diye konuşuyor. Arkadaşında dediği gibi mafia definitive çıktı mesela alamıyoruz yani. Bahsettiğiniz oyunlara zaten sahibim. AAA oyunlarını kim babasının hayrına ücretsiz versin ? Örneğin GTA 5'i 7 yıl sonra oynayabildik. Böyle mi olmak zorundaydı. Buradaki sorunu kimse düşünmüyor. Hala herkes normal gibi davranıyor.

Pahalı olan AAA oyunları zaten çok da iyi değil, mesela hangisinden bahsediyorsun?
Zaten çok da iyi değil derken ? Oyun dediğin şey kişiye göre değişir yani buna tek başına sen karar veremezsin ki. Örnek olarak şuan Mafia Definitive Edition var. Bunu sen sevmeyebilirsin yada sevebilirsin ama ben hastasıyım.
Edit : Cyberpunk 2077
Daha bir çok oyun var saymakla bitmez.

Zaten çok da iyi değil derken ? Oyun dediğin şey kişiye göre değişir yani buna tek başına sen karar veremezsin ki. Örnek olarak şuan Mafia Definitive Edition var. Bunu sen sevmeyebilirsin yada sevebilirsin ama ben hastasıyım.
Edit : Cyberpunk 2077
Daha bir çok oyun var saymakla bitmez.
Söylediğin oyunlar daha yeni çıkmış oyunlar, biraz beklerseniz fiyatları düşer, çıktığı an direk almak zorunda değilsiniz, ayrıca cyberpunk ön satışta, daha çıkmadı bile.

Söylediğin oyunlar daha yeni çıkmış oyunlar, biraz beklerseniz fiyatları düşer, çıktığı an direk almak zorunda değilsiniz, ayrıca cyberpunk ön satışta, daha çıkmadı bile.
Bu oyunların fiyatları kolay kolayına düşmez. Bannerlord çıktı bak kaç oldu düştü mü ? Hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı