Nasıl ucuza VP alınır?

Mrboot

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben İtemsatış'tan VP 17k VPli hesap almıştım. 500 liraya 0 hesap sadece VP yüklenmiş sonra 8.5 k daha yükletmek istedim 200'e kabul etti fakat item satıştan yapamayız dedi. Ben de güvenemedim, bunlar nereden alıyor bu kadar ucuza e pinleri bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben İtemsatış'tan VP 17k vpli hesap almıştım. 500 liraya 0 hesap sadece VP yüklenmiş sonra 8.5 k daha yükletmek istedim 200'e kabul etti fakat item satıştan yapamayız dedi. Ben de güvenemedim, bunlar nereden alıyor bu kadar ucuza e pinleri bilen var mı?

Çalıntı kartlardan ucuza VP yüklüyorlar diye biliyorum. O hesap belki öyle olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o hesap büyük ihtimalle ban yer. Kimse o kadar vpli hesabı o fiyata satmaz.

Merhaba arkadaşlar, ben İtemsatış'tan VP 17k VPli hesap almıştım. 500 liraya 0 hesap sadece VP yüklenmiş sonra 8.5 k daha yükletmek istedim 200'e kabul etti fakat item satıştan yapamayız dedi. Ben de güvenemedim, bunlar nereden alıyor bu kadar ucuza e pinleri bilen var mı?
Çalıntı kartlardan çekiyorlar sonra size satıp kara para akliyorlar

Çalıntı kartlardan çekiyorlar sonra size satıp kara para akliyorlar.

Fark ettim bana sesler attı ilk seferinde dikkatli bakmamıştım epin değil kredi kartı bilgileri atıyor kredi kartı hırsızı bu bunları nereye şikayet edebiliriz?

Hocam o hesap büyük ihtimalle ban yer. Kimse o kadar vpli hesabı o fiyata satmaz.

Umarım yemez 1 aydır oynuyorum.

Çalıntı kartlardan çekiyorlar sonra size satıp kara para akliyorlar
Numarasını falan da alabilirim

Fark ettim bana sesler attı ilk seferinde dikkatli bakmamıştım epin değil kredi kartı bilgileri atıyor kredi kartı hırsızı bu bunları nereye şikayet edebiliriz?

Umarım yemez 1 aydır oynuyorum.

Numarasını falan da alabilirim
Adam bana 1k tane ss attı cc leri verdiğini nasıl kullanıldığını da söylemiş ben ilk ss attığında dikkat etmemiştim çok var diye sonradan Bi an şey dedim e bu epin lerin üstünü niye karalama ol diye sonra eşine benzemediğini fark ettim baktım kart numarası yanında da cvv ve son kullanım tarihi yazıyor

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, ben İtemsatış'tan VP 17k vpli hesap almıştım. 500 liraya 0 hesap sadece VP yüklenmiş sonra 8.5 k daha yükletmek istedim 200'e kabul etti fakat item satıştan yapamayız dedi. Ben de güvenemedim, bunlar nereden alıyor bu kadar ucuza e pinleri bilen var mı?

Çalıntı hesaplar genelde bende bir aptallık yapıp 5K VP'lik hesap aldım 200'e 3 gün içinde banlandı almayın paranıza yazık olur.

Çalıntı hesaplar genelde bende bir aptallık yapıp 5K VP'lik hesap aldım 200'e 3 gün içinde banlandı almayın paranıza yazık olur.

Çalıntı değil de attığı seslere göre çalıntı kredi kartıyla epin alıp yüklüyor ya da direkt çalıntı kredi kartını kullanıp alıyor nasıl nereden şikayet edebilirim bunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı