Nasıl web sitesi açılır?

ÜlkerÇikolata

Picopat
Daha fazla  
Adeta olmayan bir ekran kartı ve işlemcim var. Daha önce hiç deneyimim olmadı. Kodlama bilmiyorum, bazı site açmak için şeyler varmış onları da bilmiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı site açmak için şeyler varmış.

Bahsettiğiniz şey WordPress olabilir eğer kodlama öğrenmeden web sitesi yapmak isterseniz kullanmanızı öneririm.
Eğer kodlama öğrenmek istiyorum derseniz, size ilk başta frontpage 2003 ile site yapmanızı öneririm (kodlama bilmeseniz bile HTML üzerinden basit bir site yapabilirsiniz) sonra da dreamweaver'a ya da direkt olarak HTML CSS JS kodları ile web site yapmanızı öneririm. Eğer benim acelem var ben 5. vitese takıp web sitesi yapmak istiyorum diyorsanız frontpage kısmını geçebilirsiniz (kesinlikle önermem). Eğer web sitesi yapma hakkında başka sorularınız varsa buraya yazabilirsiniz.

Ne bekliyorsun, insanların burada vaktini harcayıp baştan her şeyi sana burada anlatmasını mı? Araştırma yapmak diye bir şey var.

Evet bekleyebilir burası bir forum sonuçta isteyen herkes soru sorabilir.

Bahsettiğiniz şey WordPress olabilir eğer kodlama öğrenmeden web sitesi yapmak isterseniz kullanmanızı öneririm.
Eğer kodlama öğrenmek istiyorum derseniz, size ilk başta frontpage 2003 ile site yapmanızı öneririm (kodlama bilmeseniz bile HTML üzerinden basit bir site yapabilirsiniz) sonra da dreamweaver'a ya da direkt olarak HTML CSS JS kodları ile web site yapmanızı öneririm. Eğer benim acelem var ben 5. vitese takıp web sitesi yapmak istiyorum diyorsanız frontpage kısmını geçebilirsiniz (kesinlikle önermem). Eğer web sitesi yapma hakkında başka sorularınız varsa buraya yazabilirsiniz.

Evet bekleyebilir burası bir forum sonuçta isteyen herkes soru sorabilir.
Teşekkür ederim yardımınız için.

Geri
Yukarı