Nasıl zaman geçirebilirim?

Merhaba. Yarın bilgisayarım tamirden gelecek hem heyecanlıyım hem de bildiğiniz olaylardan dolayı uyuyamıyorum aile vs. elimdeki PC kendinden geçmiş Pentium HD Graphics 4 GB RAM'li bir şey. Geceyi bir şey yaparak geçirmem lazım genellikle video izliyordum ama belki başka şeylerde vardır diye sizlere danışmak istedim.

Mount Blade Warband veya age of mythology oynayabilirsin. Mythologynin hikayesi çok güzel ve sarıyor.

Merhaba. Yarın bilgisayarım tamirden gelecek hem heyecanlıyım hem de bildiğiniz olaylardan dolayı uyuyamıyorum aile vs. elimdeki PC kendinden geçmiş Pentium HD Graphics 4 GB RAM'li bir şey. Geceyi bir şey yaparak geçirmem lazım genellikle video izliyordum ama belki başka şeylerde vardır diye sizlere danışmak istedim.

Eski efsane oyunları oynayarak geçirebilirsiniz GTA Vice City GTA SA veya sistem yeterse GTA 4 video olarak oyun videolarında elraen ETS 2 videolarını izleyebilirsniniz yine elraenden GTA 5 saru bölümlerini izleyebilirsiniz tabii seviyorsanız.

Eski efsane oyunları oynayarak geçirebilirsiniz GTA Vice City GTA SA veya sistem yeterse GTA 4 video olarak oyun videolarında elraen ETS 2 videolarını izleyebilirsniniz yine elraenden GTA 5 saru bölümlerini izleyebilirsiniz tabii seviyorsanız.

Elraenn çok severim kral adamdır bölümler 1-2 saatlikse izlerim.

Onu deneyebilirim sağ olun.

Şu an Steam'den alacak param yok. Korsana destek yok.

Evet CS oynayabiliyorum 30FPS olsa da kodları nereden bulabilirim?

İntden biraz araştırırsan videolarda falan açıklamaya yazıyorlar zaten CS:GO FPS arttırma kodları diye arattırırsan rahatlıkla bulursun bir sürü video var.

Elraenn çok severim kral adamdır bölümler 1-2 saatlikse izlerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaten YouTube'da arattığınız zaman ilk sıralarda çıkıyor The Forest serileri de güzel.

Hocam çok klişe gelebilir ama sevdiğiniz bir kitabı okuyabilirsiniz.

Hocam çok klişe gelebilir ama sevdiğiniz bir kitabı okuyabilirsiniz.

Kitap okurum ama aktif okuyan birisi değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaten YouTube'da arattığınız zaman ilk sıralarda çıkıyor The Forest serileri de güzel.

Bu geceyi bununla geçirmeyi planlıyorum. Yarın gecede bilgisayarım gelirse oyun oynayarak geçiririm sağ olun var olun.

İntden biraz araştırırsan videolarda falan açıklamaya yazıyorlar zaten CS:GO FPS arttırma kodları diye arattırırsan rahatlıkla bulursun bir sürü video var.

Bir bakayım hocam sağ olun sizde.

"Aile vs. uyuyamıyorum" demişsiniz uyku tutmuyor diyosanız uykunuzu getirecek şeyler yapın (uyku getircek içeceklerden için, kitap okuyun vs.) Eğer hiçbişekilde uyuyamam diyorsanız dizi izleyebilrsiniz saran bir Türk dizisine başlayın bırakamazsınız zaten (tavsiye "kuzey güney" eğer çok kaliteli bir yapım istiyorsanız saygıyı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı