Nasılsınız? Hayat nasıl?

Sorma ya çok kötüyüm. Pazar gününden beri yatağa düşecek kadar kötü oldum bugün hastaneye gittim. Serum taktılar domuz gribi + boğaz enfeksiyonu olmuşum 1 hafta okul yok :)

Ayrıca bilgisayarı odama kurdum çok iyi oldu.
Screenshot_20240109_225607_Gallery.png

Bir iyi yanım daha sokak köpeklerinden korkmuyor olmam bir köpek havladımı yerimde durdum etrafımda 30 kere döndükten sonra geçip uyuyor bu arada elimde sopa olmasaydı vay halime.

Ondan sonra eve gelip Bedwars videosu izliyorum ama Bedwars sunucular kapalı.

Dediğim gibi işte başka aktiviteler var bunu sen de biliyorsun onları yap. Hobi eden işte.

Sorma ya çok kötüyüm. Pazar gününden beri yatağa düşecek kadar kötü oldum bugün hastaneye gittim. Serum taktılar domuz gribi + boğaz enfeksiyonu olmuşum 1 hafta okul yok :)

Ayrıca bilgisayarı odama kurdum çok iyi oldu.
Eki Görüntüle 2079832

Geçmiş olsun. Bilgisayarın da hayırlı olsun. Derslerden geri kalmamaya çalışın. Sonra çalışmak için uyumayıp, 80bardak kahve tüketmek zorunda kalırsınız.

İnsanlar prime dönemini yaşar. Ben stabil hayat ve berbat dönemler yaşarım. Şu zamana kadar yaşadığım en berbat yıl oldu bu 2023. Dertleri yazsam aralıksız 1 gün yazarım gibi.

Ders, spor, ders, spor, ders, spor böyle döngüde kaldım. Üstüne oyun oynamam da yasak sınav senesi (doğru karar), iyice sıkıcılaştı.

İnsanlar Prime dönemini yaşar. Ben stabil hayat ve berbat dönemler yaşarım. Şu zamana kadar yaşadığım en berbat yıl oldu bu 2023. dertleri yazsam aralıksız 1 gün yazarım gibi.

Meh, benim içinde çok farklı olmadı. 2021 de okulda bir kavgada dayak yemiştim en büyük travmamdır. Onun dışında 2023 farksız benim içinde yaz yaz bitmez. Bu sene ne yaşamadım ki? İsterseniz, sizi en çok canınızı sıkan dertlerinizi yazabilirsiniz ve şunu da unutmayın yalnız değilsiniz herkes Prime yaşamıyor ben Prime döneminden geçeli çok oldu. (pandemi sanirim)

LGS için aynı durumu yaşamıştım ama ben son gün yaşamıştım. Uyumamayı düşünmüştüm calişmak için o derece stresliydim. Hocam şimdiden çok yapabilecek birşeyiniz yok acilen bir program oluşturup yavaş yavaş başlayın. Yavaş yavaş diyorum çünkü bir anda 2-3 saat ders calişirsanız bayarsınız. Küçük şeylerle başlayın. (45 dakika -1 saat gibi) gitgide artırın bu süreyi. Bu sene olmazsa seneye var direkt başla bu mesajı okuduktan sonra bundan kurtulmanın tek yolu bu.

LGS sonucunuz nasıldı hocam?

Geri
Yukarı