Nasılsınız? Hayat nasıl?

En azından önünde iyi bir gelecek var. Tadını çıkar ben vicdan azabı çekerim hep çalış artık diye.
Ya hocam şimdi sınav senesi eğer tadını fazla çıkarırsam potansiyelime yazık ederim diye düşünüyorum, uzun zamandır denemelerde okulda 1. çıkıyorum, onun da biraz etkisi var aile baskısına.

Ya hocam şimdi sınav senesi eğer tadını fazla çıkarırsam potansiyelime yazık ederim diye düşünüyorum, uzun zamandır denemelerde okulda 1. çıkıyorum, onun da biraz etkisi var aile baskısına.

Aşırı da kendini rahatsız etme. Ama emin ol önünde gelecek var bu yüzden çok takmayın. Sınav senesi bitsin rahatlarsiniz.

Aşırı da kendini rahatsız etme. Ama emin ol önünde gelecek var bu yüzden çok takmayın. Sınav senesi bitsin rahatlarsiniz.
Zaten şu sene bitsin yeni PC alacağım, o zaman hem Epic'in verdiği oyunlar hem Game Pass'ten BF4-Forza sabaha kadar oynarım herhalde.

Dediğim gibi işte başka aktiviteler var bunu sen de biliyorsun onları yap. Hobi eden işte.

Geçmiş olsun. Bilgisayarın da hayırlı olsun. Derslerden geri kalmamaya çalışın. Sonra çalışmak için uyumayıp, 80bardak kahve tüketmek zorunda kalırsınız.
Hocam her dersten 2 kere sınav oldum bu yıl bir kere bile oturup çalışmadım, derslerde de uyuyorum zaten. Ama güzel düşünceniz için teşekkür ederim.

Not: Bilgisayar yeni değil, benim zaten ama kardeşlerimin odasındaydı. Onun bahanesiyle odama internet kablosu çektim resmen tesisat gibi ve setup kurdum :D

Meh, benim içinde çok farklı olmadı. 2021 de okulda bir kavgada dayak yemiştim en büyük travmamdır. Onun dışında 2023 farksız benim içinde yaz yaz bitmez. Bu sene ne yaşamadım ki? İsterseniz, sizi en çok canınızı sıkan dertlerinizi yazabilirsiniz ve şunu da unutmayın yalnız değilsiniz herkes Prime yaşamıyor ben Prime döneminden geçeli çok oldu. (pandemi sanirim)
Yüksek zeka çıktım,okuluna göndermediler. Fen lisesindeydim hocalar berbat,okul uzak ve sözlüleri saçma giriyorlar(100 aldığım mattan 60 sözlü) diye özele geçmek istedim bütçe olmasına rağmen göndermediler. Anadolunun ortamını biliyorum hiç katlanamam. Aöl'e geçmek istedim 1 yıl boyunca geçirtmediler sonra aöl kapandı konuyu şansızlığa getirdiler. 7 tane geçmek için bahane bulmuştum şansa spor lisansından geçtim. Bu saçmalık için 1 aya yakın zaman kaybettim. Sonra iyi huylu tümör çıktı,migren,tansiyon vs. vs. böyle gidiyor boş boş zaman kaybettim. Çalıştığımı da unuttum 5 ay kaldı ya mezuna bırakacağım ya msü'ye bakacağım ya da sonsuza kadar NEET olarak gezinmeyi düşünüyorum.

Yüksek zeka çıktım, okuluna göndermediler. Fen lisesindeydim hocalar berbat, okul uzak ve sözlüleri saçma giriyorlar(100 aldığım matematikten 60 sözlü) diye özele geçmek istedim bütçe olmasına rağmen göndermediler. Anadolu'nun ortamını biliyorum hiç katlanamam. AÖL'e geçmek istedim 1 yıl boyunca geçirtmediler sonra AÖL kapandı konuyu şansızlığa getirdiler. 7 tane geçmek için bahane bulmuştum şansa spor lisansından geçtim. Bu saçmalık için 1 aya yakın zaman kaybettim. Sonra iyi huylu tümör çıktı, migren, tansiyon vs. vs. Böyle gidiyor boş boş zaman kaybettim. Çalıştığımı da unuttum 5 ay kaldı ya mezuna bırakacağım ya MSÜ'ye bakacağım ya da sonsuza kadar neet olarak gezinmeyi düşünüyorum.

MSÜ'ye bakmayın hiç hocam YKS'yi deneyin. Geçmiş olsun bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı