Nasılsınız? Hayat nasıl?

2 saat kadar önce tüm çiğ soğan gömdüm hastaneden serum yerken yazıyorum iyi akşamlar herkese ben mutluyum 😄

Son düzenleme:
Sınavlar var, rahatım çalışmıyorum, tatilde çoktandır listemde olan kitapları bitirme hedefim var, bide ingilizcemi geliştirmeye devam ediyorum, tatil bitmeden c1 yaparsam çok iyi olur, şuan b1deyim, telefondan uzak kalmayı deniyorum bakcaz, bide pc bozuldu o olmasaydı iyi olurduda neyse sorduğun için teşekkürler, sen nasılsın :)

Sınavlar var, rahatım çalışmıyorum, tatilde çoktandır listemde olan kitapları bitirme hedefim var, bir de İngilizcemi geliştirmeye devam ediyorum, tatil bitmeden C1 yaparsam çok iyi olur, şu an b1deyim, telefondan uzak kalmayı deniyorum bakacağız, bir de PC bozuldu o olmasaydı iyi olurduda neyse sorduğun için teşekkürler, sen nasılsın :)

Çok berbat ve çok iyiyim. Hocam çok iyi yapıyorsunuz da derslerinize neden önem vermiyorsunuz ki? İngilizce'de o kadar gelişmiş insan onu da yapar.

Çok berbat ve çok iyiyim. Hocam çok iyi yapıyorsunuz da derslerinize neden önem vermiyorsunuz ki? İngilizce'de o kadar gelişmiş insan onu da yapar.

Dersleri dersde dinliyorum yetiyor bana, tüm dersler 5 (bulunduğum ülkede 5 üzerinden not verilir) coğrafya ve sanırım sizde olmayan bir dersten sınav kaldı, onlardada iyi oldugum için rahatım.

Geri
Yukarı