Nasılsınız?

Nasılsınız? Sıkıldım ve içim içimi yedi böyle bir konu aç diye. Beni soracak olursanız sıkılıyorum. Sıkılmamın nedeni yapacak bir şey bulamamam. Yapacak bir şey bulamamamın nedeni ise yaptığım şeylere saramamak. Yani şöyle örnek vereyim, çok güzel bir oyun keşfettim ve oynuyorum. En fazla birkaç gün oynuyorum. Birkaç günün sonunda sıkılıyorum ve siliyorum oyunu. Ondan sonra 'bu oyunu tekrar mı oynasam?' dediğimde içimden bir ses 'hayır oynama. Zaten daha önce oynadın çok sıkıcı' diyor. Bu yüzden birkaç kez oynadığım oyunlara daha da elimi sürmem. Çabuk sıkılırım yani. Bu yüzden oynayacak başka doğru dürüst bir oyun bulamıyorum. Oyunlarımın hepsi de korsan. Çünkü param yok. Aslında 2 senedir biriktirdiğim kumbaramda 1300 TL var fakat onları başka bir şey için biriktiriyorum yani harcayamam. Ailemden para istesem... İsteyemem. Çünkü ailem 'internetteki bütün herkes ama herkes dolandırıcıdır' kafasında nedense. Bu yüzden benim bir Steam hesabım bile yok. Millet Cyberpunk denen şeyi oynarken ben hala 60 FPS zar zor alan bir Minecraft ve diğer düşük boyutlu sıkıcı korsan oyunları ile sürünüyorum. Büyüyünce mesleğimi elime alınca bu oynadığım tüm korsan oyunları satın alıp telafi edeceğim inşallah. GTA gibi oyunları oynayayım desem, bilgisayar kaldırmıyor. Cidden bıktım böyle sıkıcı bir hayat yaşamaktan. Yeni PC alacağız (6000 TL). İnşallah o birazcık oyun kaldırır.
Birazcık 'içimi döküyorum' konularına benzedi ama olsun. Bu yazıyı yazarak en azından yapacak bir şey bulabildim :). Siz nasılsınız?

Epic Games hesabı aç bedava oyun veriyorlar.

Nasılsınız? Sıkıldım ve içim içimi yedi böyle bir konu aç diye. Beni soracak olursanız sıkılıyorum. Sıkılmamın nedeni yapacak bir şey bulamamam. Yapacak bir şey bulamamamın nedeni ise yaptığım şeylere saramamak. Yani şöyle örnek vereyim, çok güzel bir oyun keşfettim ve oynuyorum. En fazla bir kaç gün oynuyorum. Bir kaç günün sonunda sıkılıyorum ve siliyorum oyunu. Ondan sonra 'bu oyunu tekrar mı oynasam?' dediğimde içimden bir ses 'Hayır oynama. Zaten daha önce oynadın çok sıkıcı' diyor. Bu yüzden bir kaç kez oynadığım oyunlara daha da elimi sürmem. Çabuk sıkılırım yani. Bu yüzden oynayacak başka doğru dürüst bir oyun bulamıyorum. Oyunlarımın hepsi de korsan. Çünkü param yok. Aslında 2 senedir biriktirdiğim kumbaramda 1300 TL var fakat onları başka bir şey için biriktiriyorum yani harcayamam. Ailemden para istesem... İsteyemem. Çünkü ailem 'internetteki bütün herkes ama herkes dolandırıcıdır' kafasında nedense. Bu yüzden benim bir Steam hesabım bile yok. Millet Cyberpunk denen şeyi oynarken ben hala 60 FPS zar zor alan bir Minecraft ve diğer düşük boyutlu sıkıcı korsan oyunları ile sürünüyorum. Büyüyünce mesleğimi elime alınca bu oynadığım tüm korsan oyunları satın alıp telafi edeceğim inşallah. GTA gibi oyunları oynayayım desem, bilgisayar kaldırmıyor. Cidden bıktım böyle sıkıcı bir hayat yaşamaktan. Yeni PC alacağız (6000 TL). İnşallah o birazcık oyun kaldırır.
Birazcık 'içimi döküyorum' konularına benzedi ama olsun. Bu yazıyı yazarak en azından yapacak bir şey bulabildim :). Siz nasılsınız?
İyiyim sen nasılsın?

Adamın PC kötü. Sen diyorsun ki Dirt,Tomb rider oyna. Ama GeForce Now ile oynayabilir.

Steam hesabı açabilirsiniz, açıp beğendiğiniz bedava oyunları oynarsınız. Hatta Tomb Raider, Dirt gibi oyunlar ücretsiz oluyor bazen. Epic Games hesabı da açıp ücretsiz oyunları alabilirsiniz.

Bende la casa de Papel'i bitirdim, başka bir dizi arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı