Nasılsınız?

Metro Exodus Enhanced Edition devam o zaman. Düzgün FPS ile oynayacağım sayılı Ray Tracing oyunlarından birisi. Az önce Cyberpunk'da Ray Tracing ultra yapayım dedim 15-20 FPS ile motor sürmeye çalışıyordum. "Sen AMD kullanıyorsun kapat lan ışın izlemeyi" mesajı güzel alındı.
Ek olarak, en son oynadığım hikaye tabanlı oyun "Rise of the Tomb Raider" idi. :)

Hmm.

Yazdığım mesajın bu cevabı almasını gerektirecek bir içeriğinin olmadığını görüyorum. Bir nevi laf atmak, iğnelemek gibi.
Arkadaş konuyu iyi şeyler yazın, kötü şeyler yazmayın diye açmış. Siz illa da kötü şey atıyorsunuz. İlk hata sizde.

Arkadaş konuyu iyi şeyler yazın, kötü şeyler yazmayın diye açmış. Siz illa da kötü şey atıyorsunuz. İlk hata sizde.
Onun haricinde iyiyim diye sonunda yazan şeyi okumadınız sanırım. Mesaja isterseniz tekrar bakın.

Middle Earth güzeldir. Mass Effect de güzel diyorlar ama oynama fırsatım olmadı daha. Onun dışında Dragon Age, Baldurs Gate falan bakabilirsin.

Teşekkürler bakacağım. Middle Earth ben de dışarıdan çok beğendim, hikayesine oynanışına göz gezdireyim indiririm belki.

Ek olarak, en son oynadığım hikaye tabanlı oyun "Rise of the Tomb Raider" idi. :)

Tomb Raider üçlemesi çok güzel oyunlardı hikaye ve aksiyon akıyor hepsinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı