Nasılsınız?

Değilim. Neden diye sormayın. Hangi birini anlatayım. Dost kazıklarını mı, aşk hayatımı mı, kendi hayatımı mı yoksa hiç kimsenin bilmediği ama yaşadığım hayatımı mı?

Ben de aynısıyım inanın. Keşke yardımcı olabilsem.
Sıkılmış durumdayım. Arkadaşımdan İngilizce sınavı konularını bekler iken Technopat Sosyal'de geziniyorum ve Almanya'da yaşadığım hayalini kuruyorum. Sen nasılsın peki?

Kötüyüm hocam. Liseye geçmenin derdi var, sınav var, arkadaşlarım çorap değiştirir gibi sevgili değiştirirken durmadan red yemek çok üzüyor. Sınav yüzünden sosyal aktivitem bile kalmadı inanın.

Ben de aynısıyım inanın. Keşke yardımcı olabilsem.

Kötüyüm hocam. Liseye geçmenin derdi var, sınav var, arkadaşlarım çorap değiştirir gibi sevgili değiştirirken durmadan red yemek çok üzüyor. Sınav yüzünden sosyal aktivitem bile kalmadı inanın.
Maalesef benin de öyle şu anda. LGS'ye çok çalışın hocam, sonra benim gibi pişman olmayın. 275 ile geçtim ve 2 hafta açıkta kaldım, yazıldığım lise çok kötü bir lise ve paralı ayrıca da 2KM uzak ama tamamen yokuş. Şu an o kadar pişmanım ki ortalamamı 90'a yükselttim ve yakınımdaki liselere kayıt olmaya çalışıyorum.

Maalesef Benin de öyle şu anda. LGS'ye çok çalışın hocam, sonra benim gibi pişman olmayın. 275 ile geçtim ve 2 hafta açıkta kaldım, yazıldığım lise çok kötü bir lise ve paralı ayrıca da 2km uzak ama tamamen yokuş. Şu an o kadar pişmanım ki ortalamamı 90'a yükselttim ve yakınımdaki liselere kayıt olmaya çalışıyorum.

Okuyup modern köle olmak pek sıcak gelmiyor bana. Jeff Bezos maaşını biriktirip Amazon'u kurmadı mesela. Ya da sundar pichai Google'ı kurmak için aldığı maaşları biriktirmedi. Ama hepsi multimilyarder şu an.

Okuyup modern köle olmak pek sıcak gelmiyor bana. Jeff Bezos maaşını biriktirip Amazon'u kurmadı mesela. Ya da sundar pichai Google'ı kurmak için aldığı maaşları biriktirmedi. Ama hepsi multimilyarder şu an.

Onlar Türk vatandaşı da değiller ama değil mi?

Geri
Yukarı