Nasılsınız?

Neyse bitmiş en azından. Geçmiş olsun troll olanları belirle görmezden gel. Çünkü laf anlatılmıyor onlara
Teşekkür ederim. Konuyu diyorsanız konu troll değildi. Google'ın yaptığı bir şeyi anlatıyordu ve bu LGBT hakkındaydı. Sonra şakasına bir muhabbet döndü. LGBT bireylerin bayrak kaldırdıkları bir fotoğrafı atmış birisi. Şakasına birileri ciddi olmayacak bir şekilde bir şeyler söylediler. (Oraya bazuka atmaktan falan bahsediliyordu şakasına) Ben de dedim "Bari ben de bir şeyler yazayım." Dedim ve olan oldu :D

Teşekkür ederim. Konuyu diyorsanız konu troll değildi. Google'ın yaptığı bir şeyi anlatıyordu ve bu LGBT hakkındaydı. Sonra şakasına bir muhabbet döndü. LGBT bireylerin bayrak kaldırdıkları bir fotoğrafı atmış birisi. Şakasına birileri ciddi olmayacak bir şekilde bir şeyler söylediler. (Oraya bazuka atmaktan falan bahsediliyordu şakasına) Ben de dedim "Bari ben de bir şeyler yazayım." Dedim ve olan oldu :D
Tahmin edeyim lgbt sevicileri seni linçledi. 😀 Aynısını bende yaşadım.
Daha yemin ettim lgbt ile ilgili hiçbir konuya dahil olmayacağıma dair.

Tahmin edeyim lgbt sevicileri seni linçledi. 😀 Aynısını bende yaşadım.
Daha yemin ettim lgbt ile ilgili hiçbir konuya dahil olmayacağıma dair.
Aslında hayır öyle olmadı. Çoğu benimle aynı fikirdeydi. Sadece moderatörler acımadı, ben ve benim gibi şeyler yazan çoğu kişiyi o konuda banladı...

Şu sıralar çok iyiyim. Hayatımı bayağı düzene soktum. Yaz geldi okullar tatil 1-2 haftaya daha çok arkadaşlarla gezmeye başlayacağım. Şu sıra daha çok yazılıma odaklandım. Bakalım gym-yazılım-dışarı eşliğinde yürüyor şuan bakalım neler olacak.

Geri
Yukarı