Nasılsınız?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
12100f asus dual rx 6600
Bazen insan eski günleri özler ya bende bu forumda ne kadar aktif olmasam da baltaş'ı özledim. Adamın olmadığı videoyu görünce garip oluyorum. Siyasi olarak çoğu mesajını saçma buluyordum ama videolarda eksikliği çok belli oluyor. Ne demek istediğimi son videoyu izleyenler anladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalan olmasın başka forumda aktifim ama r. Baltaş'sız Technopat videousu bana çok garip geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Da forumda yardım lazım olursa. SadeceBirisi. Etiketleyebilirsiniz. :)

Bazen insan eski günleri özler ya bende bu forumda ne kadar aktif olmasam da baltaş'ı özledim. Adamın olmadığı videoyu görünce garip oluyorum. Siyasi olarak çoğu mesajını saçma buluyordum ama videolarda eksikliği çok belli oluyor. Ne demek istediğimi son videoyu izleyenler anladı.

Yalan olmasın başka forumda aktifim ama r. Baltaş'sız Technopat videousu bana çok garip geldi.

Da forumda yardım lazım olursa. Sadecebirisi. Etiketleyebilirsiniz. :)

Depresif (her zamanki gibi) sizden?

Recep abinin sesi öyle miymiş ya?

Haftaya sınavlar var ve nasıl olacağını düşünüyorum. Bu seferkini MEB yapacakmış ve çoktan seçmeli olacakmış. Sabırsızlanıyorum o şıklı soruları görmek için.

Geri
Yukarı