natro.com domain için güvenilir midir?

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
natro.com diye bir site buldum domain almayı düşünüyorum.. XYZ ile biten domainde hediye ediyor. Ayrıca ücretsiz hosting yapan güvenli siteler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Natro son derece güvenilir bir firmadır, domain konusunda pişman etmez.
Hosting için Gofasthost, Güzelhosting veya Veridyen tercih edilebilir.

Natro son derece güvenilir bir firmadır, domain konusunda pişman etmez.
Hosting için gofasthost, güzelhosting veya veridyen tercih edilebilir.

Peki bir şey soracağım. Bir forum sayfası açmayı düşünüyorum. Kod bilgim yok 16 yaşındayım. Nasıl yapabilirim bir bilgin var mı?

Forum kurmak için forumla uyumlu bir hostinge ihtiyacın var. Mesela şu an Technopat'ın kullandığı forum yazılımının adı Xenforo'dur. Bu yazılım en popüler forum yazılımlarından biridir ama muhtemelen kurman mümkün olmayacaktır. Hem bilgin yok hem de Xenforo lisansları oldukça pahalıdır.

Birde ücretsiz forum yazılımları var; Flarum ve NodeBB gibi. Bunları kurmak için de yine sunucu çalıştırman gerekecek, o yüzden bu şıkkı de geçiyorum.

İyisi mi forum gibi büyük bir işe kalkışmadan önce basit bir blog açarak işe başla. Henüz domain, hosting nedir bilmeden forum işine girmen çok başını ağrıtacaktır.

Bu konulara hevesin varsa ve içerik üretmek istiyorsan sana yardımcı olurum.

Forum kurmak için forumla uyumlu bir hostinge ihtiyacın var. Mesela şu an Technopat'ın kullandığı forum yazılımının adı Xenforo'dur. Bu yazılım en popüler forum yazılımlarından biridir ama muhtemelen kurman mümkün olmayacaktır. Hem bilgin yok hem de Xenforo lisansları oldukça pahalıdır.

Birde ücretsiz forum yazılımları var; Flarum ve NodeBB gibi. Bunları kurmak için de yine sunucu çalıştırman gerekecek, o yüzden bu şıkkı de geçiyorum.

İyisi mi forum gibi büyük bir işe kalkışmadan önce basit bir blog açarak işe başla. Henüz domain, hosting nedir bilmeden forum işine girmen çok başını ağrıtacaktır.

Bu konulara hevesin varsa ve içerik üretmek istiyorsan sana yardımcı olurum.
Nerden ulaşabilirim sana?

Kesinlikle önermediğim Hostoing sağlayıcı firma. Her ay mutlaka bir orun çıkartırlar. Ve site ortalama 1-2 gün kapalı kalır. Zaten şikayet vardaki şikayetleri okursanız ne beceriksiz bir firma olduğunu görürsünüz. Yaklaşık 15 yıl bu firmadan hosting, domain, SSL gibi hizmetleri aldım ama el değiştirdiğinden beri şuan en REZİ.L firma.

Geri
Yukarı