Natürel sızma soğuk sıkım zeytinyağı önerisi

Olur tabii. Ara direkt yanlış gönderdiklerine eminsen "ben sizden soğuk sıkım istedim normal göndermişsiniz, tadını alınca fark ettim" falan yapıştır.

Sipariş etitği ürüne ve elindekine tekrar bak farklı ise onların suçu.
Yanlışlık yok herhalde hocam.
Buradaki ürün resminde de natürel sızma yazıyor.
Ekran Görüntüsü (13).png
Ama yaptıkları gene de yanlış bence.
Yoruma normal sızma göndermişler, memnun değilim falan yazayım. Kaale alacaklar mı acaba?

Yanlışlık yok herhalde hocam.
Buradaki ürün resminde de natürel sızma yazıyor. Eki Görüntüle 1849155Ama yaptıkları gene de yanlış bence.
Yoruma normal sızma göndermişler, memnun değilim falan yazayım. Kaale alacaklar mı acaba?

Sen telefon et ya da direkt Whatsapp'tan yaz daha etkili olur. Bende o 5 litrelik tenekesi var boğazda acılık falan da hiç hissetmedim. Bir de plastik şişe mi bu?

Sen telefon et ya da direkt Whatsapp'tan yaz daha etkili olur. Bende o 5 litrelik tenekesi var boğazda acılık falan da hiç hissetmedim. Bir de plastik şişe mi bu?
Hocam benim hıyarlığımmış ya.
1688571707381.jpeg

Burada yazıyormuş kocaman.
Ben mağazadaki fotosu gibi etiketli bekliyordum.
Kadının yanına koymuşlar logoyu fark edemedim.
Gidip tekrar kontrol ettiğimde fark ettim.

Bi helallik isteyeyim.😂

Hocam benim hıyarlığımmış ya.
Eki Görüntüle 1849166

Burada yazıyormuş kocaman.
Ben mağazadaki fotosu gibi etiketli bekliyordum.
Kadının yanına koymuşlar logoyu fark edemedim.
Gidip tekrar kontrol ettiğimde fark ettim.

Bi helallik isteyeyim.😂

İyi o zaman yanlış değil. Ama neden boğazda acılık falan bıraktı plastik ve teneke farkı olabilir mi? Bir kaseye döküp kokusuna falan da bak. Normalde bayağı iyi yağ çünkü.

İyi o zaman yanlış değil. Ama neden boğazda acılık falan bıraktı plastik ve teneke farkı olabilir mi? Bir kaseye döküp kokusuna falan da bak. Normalde bayağı iyi yağ çünkü.
Hocam acıdan kastım mesela 1 tatlı kaşığı içtiğinde onun bir aroması olur ya. Onu kastediyorum.
Ağızımızı yakan acı ya da çekirdek çitlerken kötüsü ağzımıza gelince gelen tat değil.
Kokusu da iyi. Has zeytin olduğu belli oluyor.

Erken hasat cart curt diyor ya.
Zeytini ısırsan acı bir tat gelir ya. O tattan ama çalmıyor.
Öyle rahatsız edici bir şey değil.

Ama aldıktan sonra zam getirdiler. İyiki erken davranmışım.😂

700 liralık olanlar 780 civarı mı ne olmuş.

Senin aldığın fiyat birkaç aylık, daha dolar 18 TL falanken. Yeni getirmişlerdir.
Evet. Yeni sezon diyor. Zeytinler güzde oluyor. Erken hasat falan filan diyor ya. Şimdi topluyorlar herhalde.
Hocam bir de sipariş ettiğimde ccc nolu kargonuz gönderici müşterimizden teslim alınmıştır diyor.
Yani köylüden alıyorlar, öyle mi satıyorlar?
Aracı mı oluyorlar?

Evet. Yeni sezon diyor. Zeytinler güzde oluyor. Erken hasat falan filan diyor ya. Şimdi topluyorlar herhalde.
Hocam bir de sipariş ettiğimde ccc nolu kargonuz gönderici müşterimizden teslim alınmıştır diyor.
Yani köylüden alıyorlar, öyle mi satıyorlar?
Aracı mı oluyorlar?

Hayır ne alaka o kargonun sözü. Bu firma zaten kendisi üretici, kargo şirketi alıcıdan aldık sana gönderdik demeye çalışmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı