Nays cashback özelliği tam olarak nasıl?

Petri

Kilopat
Nays ile ilk defa bugün alışveriş yaptım. PS Store üzerinden 204,10 TL'ye RDR 2 satın aldım. Acaba ne kadarlık bir cashback verilecek? Papara'da anında yatıyordu bunda yatmayınca şaşırdım. Bir de bu cashback olayı Papara'daki gibi PS Store ve Steam için ayrı ayrı mı yoksa toplam bir tutar mı var? Bazı arkadaşlarımla konuştum ancak net bir bilgi alamadım tam olarak cevap veren olmadı, uygulama da biraz karışık. Tam olarak nereden bakmalıyım bunlara?

Netflix Disney Plus gibi aboneliklerde yüzde 50 cashback var 150 lira Netflix'e 75 lira ödüyorsun 2-3 güne geliyor cashback haberiniz olsun bu kampanya en iyisi şuan.

Size 40 lira cashback gelir.

Bu siteden hesaplayabilirsiniz.

İr de bu cashback olayı Papara'daki gibi PS Store ve Steam için ayrı ayrı mı yoksa toplam bir tutar mı var.

Kampanyalar kısmında yüzde kaç olduğu yaziyor oyun alışverişinde yüzde 20 var.

Netflix Disney Plus gibi aboneliklerde yüzde 50 cashback var 150 lira Netflix'e 75 lira ödüyorsun 2-3 güne geliyor cashback haberiniz olsun bu kampanya en iyisi şuan.

Size 40 lira cashback gelir.

Bu siteden hesaplayabilirsiniz.

Kampanyalar kısmında yüzde kaç olduğu yaziyor oyun alışverişinde yüzde 20 var.
Anladım hocam peki o zaman anladığım kadarıyla Steam ve PS Store için ortak bir cashback durumu var. Doğru mudur?

Geri
Yukarı