Nays Cashback veriyor mu?

SiyahLotus

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Nays uygulamasında şu an N11 ve Hepsiburada'da geçerli %10 cashback var daha önceden bu cashbackten yararlanan oldu mu internette birkaç şikayet gördüm verilmediğine dair. Kullanmak istiyorum fakat çekiniyorum biraz.

Merhaba arkadaşlar, Nays uygulamasında şu an N11 ve Hepsiburada'da geçerli %10 cashback var daha önceden bu cashbackten yararlanan oldu mu internette birkaç şikayet gördüm verilmediğine dair. Kullanmak istiyorum fakat çekiniyorum biraz.

Hocam bildiğim kadarıyla cashback değil, kart numarasını girdiğiniz zaman ödeyeceğiniz fiyattan düşüyor. Trendyol da öyleydi.

N11'de 1-2 gün içerisinde bana cashback yattı. Hepsiburada'da denemedim. Hepsipay'a yükleyip alınca cashback vermiyor diyen kişiler vardı DH forumda. Araştırmanızı öneririm.

Hocam birkaç yorum okudum Nays nesabına para yüklenmesine rağmen gelmemiş bundan tırsıyorum açıkçası 4000 TL gibi bir meblağ yüklemeyi düşünüyorum.

Her şeyden önce İş Bankası müşterisi olmanız lazım limitiniz yetmez yoksa.

Para yükleme de şöyle söyleyeyim size.

Dün akşam 150 TL yükleyeyim dedim.
Çekti parayı bankamdan hesaba yatmadı. (sık olmaz bu durumlar.)
Aradım müşteri hizmetlerini talep oluşturdum gece 00.20 de bugün öğlen cevap geldi. Yüklenmediğini görmüşler ve yüklemeyi yaptılar.
Olası bir durumda iletişime geçmeniz yeterli Nays İş Bankası altyapısı kullanıyor zaten.

Yok. Bir aile üyemin adına açacağız.

Tamam o zaman öncelikle onun hesabından IBAN yöntemiyle 1 TL yüklemeniz gerekiyor.
Yoksa problem yaşarsınız.
Hesap onaylı olması lazım yoksa limit 1250 olur geri de çekme limiti 500 civarıydı.

Anladım teşekkür ederim. Peki Papara hesabımdan Nays'a para göndersem komisyon alır mı ve 7/24 para gönderme işlemi yapabiliyor muyum acaba.

Komisyon alabilir. Ondan tam emin değilim İş Bankası olduğum için benden almıyor.

Para gönderme işlemini yaparken açıklamaya T.C. Kimliğinizi yazmayı unutmayın para hesaba geçmez yoksa.

7/24 Fast ile atarsanız geçer diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı