Nays fazladan para mı çekiyor?

Aspect15

Decapat
Daha fazla  
Xbox Store üzerinden Nays kartımla 302 ve 79,80 TL'lik alışverişler yaptım 302 liralık alışverimden 304 79,80 TL alışverişimden 80,40 çekmiş neden fazladan para cekiyor? Verdiği hediye paralarla bu paradan cok daha fazlasını alıyoruz ama merak ettim açıkçası.

Nays ekstra vergi mi kesiyor? bu konuyu da gördüm yanıtlara baktım ama anlamadım biri cahile anlatır gibi anlatabilir mi :D

Ben böyle bir şey yaşamadım.
Ama bu konuyu takip edeceğim.

Xbox Store üzerinden Nays kartımla 302 ve 79,80 TL'lik alışverişler yaptım 302 liralık alışverimden 304 79,80 TL alışverişimden 80,40 çekmiş neden fazladan para cekiyor? Verdiği hediye paralarla bu paradan cok daha fazlasını alıyoruz ama merak ettim açıkçası.

Nays ekstra vergi mi kesiyor? bu konuyu da gördüm yanıtlara baktım ama anlamadım biri cahile anlatır gibi anlatabilir mi :D

Bilmiyorum bana bir keresinde 5 lira fazla kesip 5 lira hediye para vermişlerdi.

Yurt dışı olduğu için provizyonda Kur'a göre çekiyor. Ben fazla para çektiğini fark etmedim orada daha fazla tutar yazmasına rağmen bakiyem aynıydı.

Bir kişiden 32 lira fazladan çekildiğini gördüm Şikayetvar'da çok garip.

Bilmiyorum bana bir keresinde 5 lira fazla kesip 5 lira hediye para vermişlerdi.
Zaten cashback ve hediye paralarla bende fazlasını aliyorum ama merak ettim sebebini.

Ama nays müşteri hizmetleri çok ilgili bence.
Bi sorabilirsiniz.
Kısa sürede bağlanıyorsunuz.
Sorunuza bir cevap alabilirsiniz bence.

Fazla para çekmiyor ama fazla para almış gibi gösteriyor. Bu yüzdende verdiği cashback daha fazla oluyor. Netflix alırken denemek için tam 132-133TL gibi bir civarda para atmıştım. İşlem geçmişinde 147TL çektiği gözüküyor ama. Cashback parasınıda 147tl ye göre verdi.

Fazla para çekmiyor ama fazla para almış gibi gösteriyor. Bu yüzdende verdiği cashback daha fazla oluyor. Netflix alırken denemek için tam 132-133TL gibi bir civarda para atmıştım. İşlem geçmişinde 147TL çektiği gözüküyor ama. Cashback parasınıda 147TL'ye göre verdi.

İyiymiş hocam fazladanda cashback temiz :D

Acaba neden bu soruyu müşteri hizmetlerine sormuyorsunuz? Neyse neyse uyarı vermeyin sakın ha.

Hocam bende Xbox'tan alışveriş yaptım, fakat fazladan para çekmemesi gerek. Yurtdışından kur felan almıyor, bir sürü alışveriş yaptım her alışverişimde düz sepetteki tutarı çekti. Anormal durum normal değil. Zaten Cashback gelecek sıkıntı yok derim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı