Nays hesabımdaki paramı Papara'ya aktaramıyorum

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, benim Nays hesabımda 87 TL 4 kuruş var şimdi ben 18 yaşından küçük olduğum için hesabımın kısıtlamasının kalkması için velimin hesabına bağlamam gerekiyordu ve bağladım. Bağladığım halde para gönderemiyorum sadece yükleyebiliyorum. Bari Papara hesabıma Nays kartımı ekleyeyim ve oradan paramı alayım dedim. Eklemeye çalıştığımda SIM kartıma bloke koyulduğunu İşCep veya t. İş Bankası hesabımdan açabileceğim söyleniyor ama yine belirtiyorum 18 yaşından küçük olduğum için hesap açamıyorum ve yine işe yaramıyor. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim telefon numaramı güncellememi, velim ile hesabımın bağlantısını kesip tekrar bağlamamı söylediler dediklerini yaptım fakat yine para yüklemekten başka hiçbir şey yapamıyorum. Müşteri hizmetleriyle tekrar iletişime geçtim hiçbirinin işe yaramadığını söyledim fakat bu sefer hiç ilgilenmediler maalesef yapabileceğimiz bir şey yok dediler şaka gibi gerçekten. Acaba Nays hesabımdaki parayı Papara hesabıma geçirmem için herhangi bir yol yok mu arkadaşlar paramı acilen Papara'ya atmam lazım ve elimden bir şey gelmiyor.

Nays uygulaması üzerinden QR kod ile İş Bankası ATM'den kartsız para çekme işlemi ile 80 belki 85 TL çekebilirsin. Hatta 3-5 TL daha gönderebilirsen eğer düz 90 TL yapıp ATM'den çekebilirsin.

Bu arada Nays'tan Papara'ya gönderemezsin normal şartlarda da. Nays sadece IBAN ile işlem yapıyor açıklama vs yok. Açıklamaya Papara hesabının numarasını yazamadığın için normalde de gönderemezsin.

Son düzenleme:
İş bankası hesabın olmasa bile İşCep uygulamasını yükleyip giriş yapmadan telefonundaki nfc özelliği yardımıyla kimliğini okutarak sim blokesini kaldırabilirsin. En azından ben öyle yapmıştım.

Nays uygulaması üzerinden QR kod ile İş Bankası ATM'den kartsız para çekme işlemi ile 80 belki 85 TL çekebilirsin. Hatta 3-5 TL daha gönderebilirsen eğer düz 90 TL yapıp ATM'den çekebilirsin.

Bu arada Nays'tan Papara'ya gönderemezsin normal şartlarda da. Nays sadece IBAN ile işlem yapıyor açıklama vs yok. Açıklamaya Papara hesabının numarasını yazamadığın için normalde de gönderemezsin.

ATM'den QR kod ile nasıl oluyor hocam ATM'de çıkan QR kodu telefondan okutunca parayı veriyor mu ATM?

Yeni konular

Geri
Yukarı