Banka/Kart Nays ile dijital platform üyeliklerinden %50 Hediye Para

Spotify, Amazon Prime gibi şeyler Papara'da bulunuyor. Papara'da bulunmayan şeyleri ekleseler aslında güzel olabilir. Örneğin, bir aylık GeForce NOW üyeliği satın alımında %50 cashback olsa fena olmazdı ve çoğu kişi tarafından da bence tercih edilirdi.
Farklı şeylerden çok iade miktarını yüksek tutarak ön plana çıkmak istiyorlar. Mesela Papara Steam'de en fazla 20 TL iade ediyor ve %10 iade ediyor Nays ise hem %20 iade ediyor hem de 100TL'ye kadar iade yapıyor.

Hangi üyeliği almıştınız, kaç TL iade geldi? Yani zamlardan öncesini konuşursak 100TL'lik üyeliği aldığınızda 50TL mi iade oldu?

Üyeliğim 35TL ve 17.5TL geldi. Belirttikleri gibi %50 karşılıyorlar. Bugüne kadar Nays'tan birçok alışveriş yaptım ve hiçbir cashback alımımda sıkıntı çıkmadı. Ortalama 1 gün içerisinde ücreti yatırıyorlar.

Spotify, Amazon Prime gibi şeyler Papara'da bulunuyor. Papara'da bulunmayan şeyleri ekleseler aslında güzel olabilir. Örneğin, bir aylık GeForce NOW üyeliği satın alımında %50 cashback olsa fena olmazdı ve çoğu kişi tarafından da bence tercih edilirdi.
Amazon yok kaldırdılar.

Papara da Prime kampanyası bitmedi mi? Onu kaçırmıştım çünkü, tekrar mı başladı.

1675003526793.png

Prime burada da çıkarılmış, denesem mi diye bakıyordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı