Banka/Kart Nays ile dijital platformlarda geçerli %50 hediye para

Hocam Nays'ı kullanmak için iş bankasında hesabımızın olması gerekiyor mu yoksa direkt Nays kullanabiliyor muyuz?

Direkt kullanabilirsin ama aylık yükleme limiti 2.500 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Buna kazanacağın hediye paralar da dahil. Yani aylık yükleme limitini doldurursan hediye para gelmiyor. Ona göre kullanın. Sonra nerede benim param diye dert yanmayın.

Bu kampanyaların sürekli süresi uzatılıyor mu dediği tarihte kesiyorlar mı?

Çoğunlukla uzatılıyor. Fakat geçerli olduğu platformlar ve yüzdeler değişebilir.

Direkt kullanabilirsin ama aylık yükleme limiti 2.500 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Buna kazanacağın hediye paralar da dahil. Yani aylık yükleme limitini doldurursan hediye para gelmiyor. Ona göre kullanın. Sonra nerede benim param diye dert yanmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-01-03-16-34-644_com.brave.browser-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-01-03-16-34-644_com.brave.browser-edit.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 145
İki adet bir yıllık YouTube almıştım. İlk aldığımda 60 TL geldi, itiraz ettim düzelttiler. İkinci aldığımda hiç gelen olmadı, kayıt açtırdım gönderdiler.

Hocam Nays'ı kullanmak için iş bankasında hesabımızın olması gerekiyor mu yoksa direkt Nays kullanabiliyor muyuz?
Şart değil fakat para yüklemenin yanında para aktarmak istiyorsanız hesabınızı onaylatmalısınız.

Nays'tan toplam 500 lira kazanmışım kazı kazanlar hariç. Keşke hesap açabilsek ama şubeye çağırıyor hiç uğraşmak istemiyorum. Muhtemelen bu da belirli popüleriteye ulaştıktan sonra kampanyalarını yavaş yavaş bitirecektir.

Ben şubeye gitmeden hallettim. Müşteri hizmetleriyle görüntülü görüştüm. Tüm süreci telefondan yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı