Banka/Kart Nays ile GetirYemek’te %20 İndirim

Bu kadar kötü olduğunu söyleyip Papara kullanın 15 lira eksik cashback alın diyorsunuz. Fakat 6 aydır kullanıp 1447 TL kazanmışsınız. Madem bu kadar sıkıntılı neden sadece Papara kullanmaya devam etmediniz?

Dijital harcamalarda Papara kullanmadığımı kim söyledi? Ben Hepsiburada harcamalarımda kullanıyorum. Bu uygulamayı herkes aynı kampanyalardan yararlanmak için kullanmıyor şahsi fikrim dijital platformlar,İBB ödemeleri için kullanılmaz. Doğru düzgün işlemeyen bir sistem kampanyalar güzel ama çalışmadıktan sonra bir anlamı yok. Nays’ın derdi kimi tokatlarsak kâr kafası çok net şekilde. İadesini alamayan ve uğraşan yüzlerce insan var şikayetimvardan kendilerini görebilirsiniz. Yok ben 15 lira fazla iade almak için talep oluşturur takibini de yaparım kafasında birisi için iyi olabilir tabii. Şahsen ben hayatımdan 30 dakikayı 15 liraya satmam kimse de satmaz diye düşünüyorum. Kimi adam vardır 10 lira iade için uğraşmaz böyle uğraşmayan yüzde 10 bir kesim olsa bile oradan inanılmaz bir kazanç söz konusu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…