Banka/Kart Nays ile GetirYemek’te %20 İndirim

Atayım mı talebi oluşturduğum tarihi 20 lira için düştüğünüz konum gerçekten üzücü babanızın firması sanki geçin Papara'ya 15 lira eksik cashback alın hızlı alın 3 kez talep oluşturdum diyorum arkadaşım. Senin deneyiminle benimki aynı değil demek ki benim şu ana kadar talep oluşturmadan yatan param yok 6 aydır kullanıyorum Nays'ı neredeyse müşteri temsilcileri bilgisiz bu kadar fanı olmayın bir markanın yazık. Adamlar işte talep oluşturmayıp arkasını aramayanların parasına yatıyor. 25 liralık iade için de 3 kez talep oluşturmazsın yani. Dediğiniz kadar asla sürmez kısmına patladım zaten nereden biliyorsun sürmeyeceğini kardeşim. Önce iadem gelmedi sonrasında %20 olarak geldi en son %50 olarak işlem görsün diye bir daha talep açtım. Fanboy kardeş seni arkadaşlar Nays'ı dijital platform için kullanmayın çok net söylüyorum. Hepsiburada'da 250 TL'lik kampanyalar için kullanabilirsiniz ama onda da parayı almak için uğraşıyorsunuz. Dipnot kampanyalardan şu an 1447 lira kazanmışım uygulamada geçirdiğim vakti sorgulamayın bence.

Bu kadar kötü olduğunu söyleyip Papara kullanın 15 lira eksik cashback alın diyorsunuz. Fakat 6 aydır kullanıp 1447 TL kazanmışsınız. Madem bu kadar sıkıntılı neden sadece Papara kullanmaya devam etmediniz?

Bu kadar kötü olduğunu söyleyip Papara kullanın 15 lira eksik cashback alın diyorsunuz. Fakat 6 aydır kullanıp 1447 TL kazanmışsınız. Madem bu kadar sıkıntılı neden sadece Papara kullanmaya devam etmediniz?
Dijital harcamalarda Papara kullanmadığımı kim söyledi? Ben Hepsiburada harcamalarımda kullanıyorum. Bu uygulamayı herkes aynı kampanyalardan yararlanmak için kullanmıyor şahsi fikrim dijital platformlar,İBB ödemeleri için kullanılmaz. Doğru düzgün işlemeyen bir sistem kampanyalar güzel ama çalışmadıktan sonra bir anlamı yok. Nays’ın derdi kimi tokatlarsak kâr kafası çok net şekilde. İadesini alamayan ve uğraşan yüzlerce insan var şikayetimvardan kendilerini görebilirsiniz. Yok ben 15 lira fazla iade almak için talep oluşturur takibini de yaparım kafasında birisi için iyi olabilir tabii. Şahsen ben hayatımdan 30 dakikayı 15 liraya satmam kimse de satmaz diye düşünüyorum. Kimi adam vardır 10 lira iade için uğraşmaz böyle uğraşmayan yüzde 10 bir kesim olsa bile oradan inanılmaz bir kazanç söz konusu.

Geri
Yukarı