Banka/Kart Nays ile GetirYemek’te %20 İndirim

Bu firmaya olan sevginizi anlamıyorum. 20 lira geri ödeme için 3 kez talep açıp 1 ay bekliyorum.
Ben henüz yeni kayıt oldum, cuma günü 497₺ tutarında bir alışveriş yaptım bugün 49,70₺ yatırdılar. Diğer platform kampanyalarındaki geri ödeme nasıl bilemiyorum henüz test etmedim.

Bu zamana kadar 1 defa cashback gelmedi ve talep açtıktan 1 hafta sonra kontrol edip yolladılar. Dediğiniz kadar asla sürmez.
Atayım mı talebi oluşturduğum tarihi 20 lira için düştüğünüz konum gerçekten üzücü babanızın firması sanki geçin paparaya 15 lira eksik cashback alın hızlı alın 3 kez talep oluşturdum diyorum arkadaşım. Senin deneyiminle benimki aynı değil demek ki benim şu ana kadar talep oluşturmadan yatan param yok 6 aydır kullanıyorum Nays’ı nerdeyse müşteri temsilcileri bilgisiz bu kadar fanı olmayın bir markanın yazık. Adamlar işte talep oluşturmayıp arkasını aramayanların parasına yatıyor. 25 liralık iade için de 3 kez talep oluşturmazsın yani. Dediğiniz kadar asla sürmez kısmına patladım zaten nereden biliyorsun sürmeyeceğini kardeşim. Önce iadem gelmedi sonrasında %20 olarak geldi en son %50 olarak işlem görsün diye bir daha talep açtım. Fanboy kardeş seni arkadaşlar Nays’ı dijital platform için kullanmayın çok net söylüyorum.Hepsiburada’da 250 TL’lik kampanyalar için kullanabilirsiniz ama onda da parayı almak için uğraşıyorsunuz. Dipnot kampanyalardan şu an 1447 lira kazanmışım uygulamada geçirdiğim vakti sorgulamayın bence.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı