Banka/Kart Nays ile Şimdi Kazan

2 aydırr kullanıyorum görselde atabilirim her gün 1, 5, 10 gibi rakamlarla kazandım.
Ben de doğum günümden beri kullanıyorum 1 ay civarı oldu. Kartla yüklemenin olmadığı zamanlarda neredeyse hiç şimdi kazan yapmadım ona rağmen 126 TL şu anki kazanç. Sizde durumlar ne?

Hocam anlamadım. Şimdi ben bu uygulamayı herhangi bir bankam olmadan dahi yapabiliyor muyum? Ve 10TL vs gelince bunu Steam gibi platformlara yatırabiliyor muyum?

Hocam anlamadım. Şimdi ben bu uygulamayı herhangi bir bankam olmadan dahi yapabiliyor muyum? Ve 10TL vs gelince bunu Steam gibi platformlara yatırabiliyor muyum?

Evet, banka hesabınız olmasa bile yapabiliyorsunuz sadece kazı kazan gelmesi için her gün başka bir kartınızdan ya da ATM'den 1 TL bile olsa para yüklemeniz lazım. Ayrıca uygulama otomatik size sanal kart açtığı için Steam gibi platformlarda paranızı harcayabiliyorsunuz.

Banka hesabınız olmasa da kullanabilirsiniz. Yükleme ve çekim işlemlerini ATM'den yapabilirsiniz. Emin değilim ama para yüklemeyi ön ödemeli bir kartla da yapabilirsiniz muhtemelen.

Evet, banka hesabınız olmasa bile yapabiliyorsunuz sadece her gün başka bir kartınızdan ya da ATM'den 1 TL bile olsa para yüklemeniz lazım. Ayrıca uygulama otomatik size sanal kart açtığı için Steam gibi platformlarda paranızı harcayabiliyorsunuz.

İninalde 4 tane ayrı sanal kartım var kayıt olsam 4 karttan 1 TL yatırsam 4 ayrı hesaba yine o çarktan çevirip 1 TL veya 5+ TL kazanma hakkım mı oluyor?

Geri
Yukarı