Banka/Kart Nays ile Şimdi Kazan

Artık yavaş yavaş bırakmanın zamanı geliyor, 70-100 TL'ye falan çıkarsa bırakacağım artık. Zaten düzgün miktarda para vermiyor, ben neredeyse uygulama çıktığından beridir her zaman şimdi kazan yaparım fakat hiç 20-25 ya da 50 TL gibi miktarlar vermedi, maksimum 10 TL veriyor. Kendileri bilir, kendi elleriyle kendi kuyularını kazıyorlar.
İlk şimdi kazanımda 25TL aldım toplamda ise 289TL oldu kazancım benim. Trendyol indirimi hariç.

Artık yavaş yavaş bırakmanın zamanı geliyor, 70-100 TL'ye falan çıkarsa bırakacağım artık. Zaten düzgün miktarda para vermiyor, ben neredeyse uygulama çıktığından beridir her zaman şimdi kazan yaparım fakat hiç 20-25 ya da 50 TL gibi miktarlar vermedi, maksimum 10 TL veriyor. Kendileri bilir, kendi elleriyle kendi kuyularını kazıyorlar.
Enpara ile ücretsiz transfer yapıyorum. Her gün düzenli kazı kazan yapıyorum. İlk çıktığı günden itibaren kullanıyorum maksimum 25TL çıktı. Totalde 450TL'ye yaklaşık kazanç elde ettim. Kaybettiğim hiçbir şey yok. Siz 50tl atmak için transfer ücreti ödüyorsanız o ayrı.

Doğru hemen geri alabiliyoruz ama verdiği para tatmin etmiyor artık. Nadir 10 TL veriyor üstünü de hiç görmedim. Genelde de 1 TL.
Şimdi Kazan sadece ekstra oluyor. %10 ve %20 iade kampanyaları oldukça yeterli. Mesela Garanti BBVA, 1000 TL harcamaya 40 TL vermeye başlamış. Harcama tutarları böyle artmaya ve ödüller de azalmaya devam ederse yakında müşterileri neredeyse borçlu çıkaracaklar. :D

Şimdi Kazan sadece ekstra oluyor. %10 ve %20 iade kampanyaları oldukça yeterli. Mesela Garanti BBVA, 1000 TL harcamaya 40 TL vermeye başlamış. Harcama tutarları böyle artmaya ve ödüller de azalmaya devam ederse yakında neredeyse borçlu çıkaracaklar. :D
Şu an Türkiye'de işlenen politikada bankaların herhangi bir şeyden zarar etmesi imkansıza yakın hocam 😁

Şu an Türkiye'de işlenen politikada bankaların herhangi bir şeyden zarar etmesi imkansıza yakın, hocam. 😁
Mesajımda müşterilerden bahsediyordum. 10000 TL harcamaya 50 TL veren kampanyalar bile var. 10000 TL harcandığı için ekstra olarak müşteriden para istenmediği kaldı bir tek. Kredi kartı aidatları artıyor ama çoğunlukla kart ödüllerine yansımıyor. Eskiden çoğu kampanyada markette 250 TL harcamaya 25 TL veriliyordu ama artık 400 TL harcamaya 25 TL veriliyor.

Geri
Yukarı