Banka/Kart Nays ile Şimdi Kazan

Max Türkiye diye yorumlarım. 1TL bile yüklesen kazı kazan yapabiliyordun eskiden, şu an 350TL yükleyip yapabiliyorsun. Türk işletmeci mantığı dedikleri bu olsa gerek.

Hatta çekme limiti ve İşbankası müşterisi olması zorunluluğu vs gibi şeyler de geldi, kendi ayağına sıkmak dedikleri bu olsa gerek.

Son düzenleme:
Max Türkiye diye yorumlarım. 1TL bile yüklesen kazı kazan yapabiliyordun eskiden, şu an 350TL yükleyip yapabiliyorsun. Türk işletmeci mantığı dedikleri bu olsa gerek.

Hatta çekme limiti ve İşbankası müşterisi olması zorunluluğu vs gibi şeyler de geldi, kendi ayağına sıkmak dedikleri bu olsa gerek.
Bu ay Netflix'in yarısını sınırsız ödüyor diye Nays'a geçirmiştim. Yani cashbackten gelen parayı çekmek için İş Bankası kartına mı ihtiyacım var?

Bu ay Netflix'in yarısını sınırsız ödüyor diye Nays'a geçirmiştim. Yani cashbackten gelen parayı çekmek için İş Bankası kartına mı ihtiyacım var?
ATM'den de çekebilirsin ancak 500TL yıllık limiti vardı diye hatırlıyorum.

Şimdi kazanı kötü bir hale getirdiler ancak onun yerine diğer bankalara kıyasla çok daha yüksek oranda kazanım sağlayan kampanyaları var, bu bile yeterli. Ayrıca tüm transferler de ücretsiz ( İş Bankası müşterisi isen).

500TL limit vardı en son, Okuduğum kadarı ile artık para çekmek için İş Bankası müşterisi olmak zorunlu. Böyle bir şey yazmıştı birisi, tam emin değilim ama yıllık maksimum 500TL limitin olduğuna kesin eminim. 501TL çekemiyorsunuz İş Bankası müşterisi değilseniz.

Nays bazen şaşırtıyor.

Screenshot_2023-05-15-10-31-57-699_com.nextcx.nays.jpg

Yeni hesap açtım aktif olarak neler var böyle para kazanabilecek.

Ana menüden kampanyalar sayfasına girersen görürsün. Çok fazla kampanyası var. Örneğin her e-ticaret (Trendyol, Hepsiburada vb.) Sitesinde %10 geri veriyor. Her temassız işleme %10 geri veriyor. Spotify, YouTube Premium gibi uygulamalarda ise %50 geri veriyor. Daha fazla ayrıntıyı uygulama içinden görebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı